Материалы

Европейский ВУЗ теперь в Украине!

В Киеве и Броварах открыт Европейский институт им. Николая Коперника, созданный на базе Университета экономики в г. Быдгощ! 24 июля в 10.00 проводится день открытых дверей по адресу проул. Машиностроительный, 28 (Частный ВУЗ Университет новейших технологий), где все желающие могут ознакомиться с программой университета и задать вопросы специалистам.

УНТ розпочав програму соціальної відповідальності для випускників шкіл з регіону АТО

Університет новітніх технологій (УНТ), один із найсучасніших інноваційних університетів столиці, оголосив про готовність надати 50-відсоткову знижку на навчання студентів зі Східної України і закликав інші приватні навчальні заклади долучитися до цієї ініціативи.

«Звичайно, те, що зараз відбувається в Україні, особливо на Сході та в Криму, дуже негативно впливає на всі сфери життя нашої держави – і на систему освіти зокрема. І, звісно, через бойові дії страждають, в першу чергу, люди. Десятки тисяч потенційних абітурієнтів позбавлені можливості жити і навчатися в своєму регіоні. Тому ми вирішили допомогти їм – не зважаючи на майбутні збитки»,– сказав проректор УНТ Сергій Бабак.