Загальні збори студентів

фотоВ грудні 2016 року в Університеті новітніх технологій відбулися загальні збори студентів. На зборах студенти прийняли оновлене Положення про студентське самоврядування і обрали виборних представників в Раду студентського самоврядування.

До складу Ради студентського самоврядування увійшли:

Брик Ярослав Петрович – голова ради студентського самоврядування (студент 3-го курсу, напрям підготовки «Правознавство»);

Визнання наукових досягнень студентів УНТ

Фото12 грудня 2016 року студенти нашого Університету Телюков А. В. і Брик Я. П. з колективом співавторів отримали патент України на корисну модель «Пристрій автоматизованого нівелювання».

Вітаємо майбутніх науковців з початком наукової діяльності, бажаємо плідних творчих успіхів та досягнень!

«Система електронного забезпечення навчання» для студентів УНТ

20 грудня 2016 року в Університеті новітніх технологій відбулася презентація пілотного проекту «Система електронного забезпечення навчання». Завідувач кафедри «Інформаційних технологій» представив робочу версію системи.

Система передбачає наявність електронних лекцій, підручників, презентацій навчального матеріалу, відеолекцій, виконання тестових завдань в режимі он-лайн. В рамках системи реалізується виконання практичних, лабораторних (контрольних) завдань, вебінари (відеолекції) з викладачами, спілкування в чатах, форумах.

Четверта міжнародна конференція «Синергія: ІТ-освіта та ІТ-бізнес»

Сінегрія: ІТ-освіта та ІТ-бізнес15 грудня 2016 року у бізнес-центрі «Парус» відбулася четверта міжнародна конференція «Сінегрія: ІТ-освіта та ІТ-бізнес» організатором якої є асоціація ІТ Ukraine, співорганізатор – Міністерство науки і освіти України за підтримки Комітету з питань інформації та зв’язку Верховної ради України, генеральний партнер – «Softserve». У конференції прийняли участь представники Університету.

Асоціація «Інформаційні технології України» об’єднує близько 50 провідних компаній індустрії розробки програмного забезпечення, представляє їх інтереси на національному та світових ринках, зокрема є національним представником України у Всесвітньому альянсі інформаційних технологій послуг (WITSA) і Європейській асоціації цифрових технологій (DigitalEurope).

Прийом документів продовжується

studentПроводиться прийом документів до Університету новітніх технологій для поновлення та переведення студентів, відрахованих з інших ВНЗ, на денну та заочну форму навчання.

З 19 вересня по 5 жовтня в Університеті проводиться другий етап вступної компанії з прийому документів на заочну форму навчання по всім спеціальностям.

Звертатись в прийомну комісію Університету.