Держгеокадастр оприлюднив проєкт нової Методики нормативної грошової оцінки земель

Держгеокадастр оприлюднив проєкт нової Методики нормативної грошової оцінки земель, який було розроблено за підтримки експертів Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку». Про це повідомила прес-служба Держгеокадастру на своїй сторінці у Фейсбук.

Принципові зміни:

- об'єднання наявних підходів оцінки земель (для земель населених пунктів, для несільськогосподарського призначення та для с/г призначення) в єдину методику
- суттєве спрощення безпосередньо самого розрахунку, адже це відбуватиметься за єдиною формулою
- зменшення обсягів інформації, необхідної для проведення НГО, відповідно – зниження вартості робіт із проведення НГО та скорочення термінів від замовлення таких робіт до використання відомостей про НГО.

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 11 ТРАВНЯ

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня 2020 року. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

Новина на офіційному сайті МОН.

Карантин в Університеті новітніх технологій продовжено до 24 квітня включно

Керуючись рішенням Уряду прийнятого 25 березня 2020 року стосовно загальнонаціонального карантину в Університеті новітніх технологій також продовжено карантин до 24 квітня включно, який мав тривати до 3 квітня включно. Новину Міністерства освіти і науки можна переглянути за Посиланням.

Університет новітніх технологій вітає з Днем ​​геолога

Університет новітніх технологій вітає чудових людей, які завдяки своїй роботі, допомагають знайти в надрах землі величезні скарби, запаси цінних ресурсів і стародавні таємниці, які надійно заховані на нашій планеті.

Бажаємо цікавих і продуктивних експедицій, багато важливих, стратегічних знахідок, унікальних родовищ і безцінних скарбів, прихованих під товщею землі. Нехай вас, завжди чекає успіх, супроводжує удача і допомагають знання і великий професіоналізм. З днем ​​геолога!

Вітання з ювілеєм Шнюкова Євгенія Федоровича від Університету новітніх технологій

Колектив Університету новітніх технологій вітає Шнюкова Євгенія Федоровича з 90-річчям.

Вітаємо з Днем народження, Євгеніє Федоровиче. В цей знатний ювілей, Ваші почесні 90 років щиро бажаємо Вам великого запасу сил, здоров’я і енергії!

Шнюков Євгеній Федорович (короткий нарис)