У Центрі оцінювання якості освіти підбили підсумки ЗНО-2019

КИЇВ. 16 серпня. УНН. Виконувач обов'язків директора Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Валерій Бойко прокоментував результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Про це повідомляє УННз посиланням на УЦОЯО.

Участь в основній сесії з української мови і літератури взяли 338 860 осіб, з історії України участь у тестуванні взяли 222 449 особи (це на 62 995 осіб більше, ніж у 2018 році), з математики – 155 202 особи (це на 48 718 осіб більше, ніж у 2018 році).

Якщо говорити про вибір предметів для складання ДПА у формі ЗНО, то як і в минулому році, більшість надала перевагу історії України – 196 644 особи (62,4 %), водночас математику складали 122 162 випускники (38,8%).

Результати ДПА з української мови усіх учасників свідчать про значні відмінності у навчальних досягненнях хлопців і дівчат, так високий рівень продемонстрували на 11% більше дівчат аніж хлопців.

Накази на зарахування та рейтингові списки

ПВНЗ Університетом новітніх технологій зараховані абітурієнти денної форми навчання та підготовлені рейтингові списки для вступу на заочну форму навчання.

Зарахування:

Наказ 2 курс 193 Геодезія та землеустрій (денна)

Наказ Магістр 193 Геодезія та землеустрій (денна)

 

Рейтингові списки на заочну форму навчання:

Рейтинг 1 курс 081 Право (заочна)

Рейтинг 1 курс 193 Геодезія та землеустрій (заочна)

Рейтинг 3 курс 193 Геодезія та землеустрій (заочна)

Рейтинг 3 курс 081 Право (заочна)

Рейтинг Магістр 193 Геодезія та землеустрій (заочна)

Рейтинг Магістр 2 курс 193 Геодезія та землеустрій (заочна)

Для успішного зарахування вступників на заочну форму навчання: до 23 серпня 2019 р. необхідно принести оригінали документів про освіту на основі яких здійснюється вступ.

IV Міжнародна конференція Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України

Фахівці та вчені України та інших країн запрошуються до IV Міжнародної конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України за участю Американської Ради з питань зовнішньої політики при Конгресі США (AFPC), яка відбудеться у другої половині вересня 2019 року за програмою «Знайомство фахівців та вчених з бізнесом приватних компаній та фахівцями Конгресу США» за маршрутом: Київ (Товариство ЗНАННЯ України, УНІВЕРСИТЕТ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЇ) – Вашингтон (Конгрес США) – бізнес компанії (штати США) - Київ(Товариство ЗНАННЯ України, УНІВЕРСИТЕТ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЇ)».

Починаючи з липня 2018 року було проведено три Міжнародні конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України за участю Польської Академії Наук, Академії Наук Молдови, БЮРО ВЕРІТАС Білорусь, представників Китаю та інших (інформація додається на сайтах www.znannya.org.ua-РАДА та www.unt.kiev.ua -РАДА).

До участі у IV Міжнародної конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України запрошені представники Адміністрації України та Кабінету Міністрів України.

Рейтингові списки

ПВНЗ Університетом новітніх технологій підготовлені рейтингові списки для вступу на денну форму навчання. Ознайомитись зі списками можна за посиланнями:

Рейтинг 1 курс 081 Право (денна)

Рейтинг 1 курс 101 Екологія (денна)

Рейтинг 1 курс 193 Геодезія та землеустрій (денна)

Рейтинг 2 курс 193 Геодезія та землеустрій (денна)

Рейтинг Магістр 193 Геодезія та землеустрій (денна)

Для успішного зарахування вступників на денну форму навчання:

до 9 серпня 2019 р. необхідно принести оригінали документів про освіту на основі яких здійснюється вступ.