УНТ разом з фондом "АНТИСНІД" проведуть семінари "Можливості мереж не мають меж"

 Університет новітніх технологій разом з благодійним фондом Олени Пінчук "АНТИСНІД" проведуть черговий семінар "Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній та ефективного фандрейзингу"

 Безкоштовні семінари пройдуть на безоплатній основі для PR-фахівців громадських організацій, благодійних та соціальних проектів, для журналістів та студентських активістів з регіонів.

Метою семінару є  навчитися вести в он-лайні малобюджетні або безбюджетні медіа компанії та залучати додатковi ресурси на благодiйнi проекти.

Сьогодні розпочалась вступна кампанія

Згідно з затвердженими Правилами прийому, прийом заяв та документів від вступників на основі повної загальної середньої освіти на денну форму навчання розпочинається 11 липня та закінчується 01 серпня (на основі повної загальної середньої освіти), крім випадків, коли вступники мають складати вступні екзамени. Для них прийом документів закінчується 24 липня. Вступні екзамени проводяться з 21 до 31 липня включно.

Прийом заяв та документів від осіб, які вступають на навчання на основі базової загальної середньої освіти, закінчується 01 серпня. Вступні екзамени проводяться з 25  липня до 01 серпня включно.

Вступники мають право подавати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2014 році або сертифікати чи їх дублікати за2013, або 2012, або 2011, або 2010, або 2009, або 2008 рік.

Неурядові організації вчаться, як змінити країну за допомогою соціальних мереж

21 травня завершився цикл семінарів «Можливості мереж не мають меж», присвячених основним принципам онлайн комунікації та ефективного фандрейзингу. Два дводенні семінари, які відбулися в Києві, відвідали більше 60 співробітників благодійних фондів, громадських організацій, студентських рухів, а також журналісти, які спеціалізуються на соціальній тематиці, із 20 регіонів України. Семінари були організовані Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД» та Фундацією Кока-Кола в рамках спільного проекту Safe Connection спільно з Університетом новітніх технологій та Науково-технічним центром новітніх технологій Національної Академії Наук України.

МОН перенесло терміни вступної кампанії

Міносвіти вирішило перенести термін вступної кампанії, аби забезпечити можливість вступу абітурієнтів з Донецької та Луганської областей.

Як зазначається у повідомленні МОН, прийом документів буде розпочато 11 липня, а завершено – 7 серпня.
Перенесення термінів вступної кампанії стосується всієї України, додала перший заступник міністра освіти Інна Совсун. Воно пов’язане з неможливістю випускників з Донбасу пройти ЗНО під час основної сесії.

Вступники з Донецької та Луганської областей та абітурієнти, які з поважних причин не можуть скласти зовнішнє незалежне оцінювання під час основної сесії, зможуть пройти ЗНО з 1 по 15 липня.

Регіональний семінар "Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній та ефективного фандрейзингу"

Що: Безкоштовний семінар.

Для кого: для PR-фахівців громадських організацій, благодійних та соціальних проектів, для журналістів та студентських активістів з регiонiв.

Навіщо: щоб навчитися вести в он-лайні малобюджетні або безбюджетні медіа компанії та залучати додатковi ресурси на благодiйнi проекти.

Де й коли: 20-21 травня, Київ.