Меморандум про співпрацю з НАЦІОНАЛЬНИМ АВІАЦІЙНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ

25 березня 2019 року НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (надалі - НАУ), в особі ректора Ісаєнка Володимира Миколайовича, який діє на підставі Статуту, з однієї сторони та Приватний вищий навчальний заклад УНІВЕРСИТЕТ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ (надалі - УНТ), в особі виконуючого обов’язки ректора Пунько Володимира Павловича, який діє на підставі Статуту, з іншої сторони, в подальшому разом поіменовані Сторони, визнаючи необхідність зміцнення партнерських зв’язків щодо підготовки абітурієнтів до вступу до закладів вищої освіти України та проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю; виходячи із взаємних інтересів у встановленні співробітництва між Сторонами, з метою розвитку та укріплення освітніх, наукових та інформаційних зв’язків, уклали цей Меморандум про співпрацю.

Меморандум про співпрацю

РЕЙТИНГ ЛУЧШИХ УНИВЕРСИТЕТОВ МИРА ПО ВЕРСИИ TIMES HIGHER EDUCATION

Рейтинг лучших университетов мира (THE World University Rankings) — глобальное исследование и сопровождающий его рейтинг лучших высших учебных заведений мирового значения. Рассчитан по методике британского издания Times Higher Education (THE) при участии информационной группы Thomson Reuters. Считается одним из наиболее влиятельных глобальных рейтингов университетов. Рейтинг разработан в 2010 году Times Higher Education совместно с Thomson Reuters в рамках глобального проекта Global Institutional Profiles Project и пришёл на смену популярному рейтингу World University Rankings, который выпускался с 2004 года Times Higher Education совместно с компанией Quacquarelli Symonds. В свою очередь Quacquarelli Symonds с 2010 года выпускает рейтинг лучших университетов мира под названием QS World University Rankings, который также считается одним из ведущих в этой области.

РЕЙТИНГ ЛУЧШИХ УНИВЕРСИТЕТОВ МИРА ПО ВЕРСИИ TIMES HIGHER EDUCATION 

Оголошується набір на Курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів та сертифікованих інженерів-землевпорядників

Курси розпочнуться 25 березня і будуть тривати до 5 квітня 2019 року.

Курси проводяться на підставі Угоди про співробітництво між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр України) та Приватним вищим навчальним закладом Університетом новітніх технологій (ПВНЗ УНТ).

Місце проведення: пров. Машинобудівний, 28 (ПВНЗ Університет новітніх технологій).

Додаткова інформація/реєстрація:

(044)  503-07-86, 503-07-89;

пров. Машинобудівний, 28, каб 309;

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Договір про співробітництво з Державним підприємством «ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА СПРИЯННЯ ІННОВАЦІЙНОМУ РОЗВИТКУ УКРАЇНИ»

6 березня 2019 року було укладено договір про співробітництво між Державним підприємством «ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА СПРИЯННЯ ІННОВАЦІЙНОМУ РОЗВИТКУ УКРАЇНИ» та Приватним вищим навчальним закладом УНІВЕРСИТЕТ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ.

Ознайомитись з договором: Договір