27 листопада 2019 року буде проведено установче засідання Громадської ради при Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

Засідання Громадської ради при Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбудеться 27 листопада 2019 року об 11:00 год за адресою: вул. Банкова, 6-8, 2 поверх, кінозал.

В.о. ректора Університету новітніх технологій Пунька Володимира Павловича запрошено на засідання, як представника Громадської Ради мінеральних ресурсів товариства «Знання».

Посилання на офіційний сайт.

27 листопада 2019 року відбудуться парламентські слухання на тему: «Пріоритети екологічної політики Верховної Ради України на наступні п'ять років»

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 18 вересня 2019 року № 103-IХ 27 листопада 2019 року о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України (м. Київ, вул. Грушевського 5) відбудуться парламентські слухання на тему: "Пріоритети екологічної політики Верховної Ради України на наступні п'ять років" Центральними органами виконавчої влади під керівництвом Кабінету Міністрів України разом із місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, спеціалістами наукових установ, громадськими організаціями розгорнуто підготовку до зазначених слухань.

Громадська рада з питань мінеральних ресурсів товариства «ЗНАННЯ» України та Об’єднання страховиків «Екологічний страховий пул» звернулась з пропозиціями:

Сторінки 68-69 документу з пропозиціями.

Посилання на весь документ з офіційного сайту.

В склад робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування увійшов в.о. ректора Університету новітніх технологій Пунько В.П.

Затверджено склад Робочої група щодо підготовки проектів законів про внесення змін до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та про внесення змін до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» створена відповідно до рішення Комітету від 01 жовтня 2019 року № 6/14.

В склад робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування увійшов в.о. ректора Університету новітніх технологій Пунько В.П. (станом на 01.11.2019).

Посилання на офіційний сайт Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

Посилання на документ «Склад робочої групи» на офіційному сайті Комітету

Програма IV Міжнародної конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України

 Підготовлено програму IV Міжнародної конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України.

Ознайомитись з Проектом програми

Ознайомитись з листом запрошенням до участі в Конфереції

Учасники Конференйії отримають сертифікат про прийняття участі у Четвертій Міжнародної Конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України, що є ознакою приєднання до когорти професіоналів в гірничих галузях та надає право участі в проектах, що формуються на платформах Громадської Ради.

IV Міжнародна конференція Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України

Шановні колеги, 5-го, 6-го, 7-го та 8-го грудня буде проведена IV Міжнародна конференція Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України. Перший день конференція буде проведена на території Товариства «Знання» в Київському планетарії, а наступні 3 дні — на території Університету новітніх технологій. Програма конференії поки що в розробці, але найближчим часом буде розміщена на сайті університету.