Поздоровлення з наступаючим Новим 2020 роком

 З наступаючим Новим роком!

Бажаємо в цьому році багато радості і тепла. Нехай щастям і добротою наповнений буде дім кожного з нас. Нехай життя заграє яскравими фарбами. Всім прекрасного настрою на найближчі 366 днів. Бажаємо вам щастя, любові, здоров'я, достатку, сімейного благополуччя. Нехай же цей рік принесе нам масу позитиву і приємних подій! Все погане хай залишається в минулому році. І щоб в новому році кожен день був наповнений радістю і любов'ю. З новим щастям!

Поздоровлення з Днем народження Ємельянова Володимира Олександровича

Дорогий Володимире Олександровичу!

Вітаємо вас з 70-річним ювілеєм!

Бажаємо насамперед міцного-міцного здоров'я і довголіття!
Нехай ви завжди будете оточені увагою, турботою, теплом своїх рідних і близьких!
Радійте життю, насолоджуйтеся кожним її моментом!
Оптимізму вам і гарного настрою!


З повагою,
Колектив УНІВЕРСИТЕТУ НОВІТНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Затверджено програму IV Міжнародної конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України

Затверджено програму IV Міжнародної конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України, яка пройде 5-8 грудня 2019 року.

Ознайомитись з Програмою

Учасники Конференйії отримають сертифікат про прийняття участі у Четвертій Міжнародної Конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України, що є ознакою приєднання до когорти професіоналів в гірничих галузях та надає право участі в проектах, що формуються на платформах Громадської Ради.

27 листопала 2019 року відбулися Установчі збори по формуванню Громадської Ради при Комітеті ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

27 листопала 2019 року відбулися Установчі збори по формуванню Громадської Ради при Комітеті ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Відкрив зібрання перший заступник голови Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Цимбалюк М.М. та голова Ініціативної групи по створенню громадської ради Петриченко П.М.

Після жвавого обговорення, дискусій збори ухвалили рішення щодо включення присутніх на зібранні представників від громадських організацій, які своєчасно подали документи та які відповідають заявленим вимогам до складу Громадської ради при Комітеті ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Збори доручили головуючому на зібранні П. Петриченко та секретарю Я. Баранова оформити відповідне протокольне подання до Комітету для розгляду та затвердження складу Громадської ради.

27 листопада 2019 року відбулися парламентські слухання

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 18 вересня 2019 року № 103-IХ 27 листопада 2019 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України (м. Київ, вул. Грушевського 5) відбулися парламентські слухання на тему: «Пріоритети екологічної політики Верховної Ради України на наступні п'ять років» за участю представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, наукових установ.

Здійснення необхідних заходів щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань виконано Комітетом Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.

Пропозиції, які подали Громадська рада з питань мінеральних ресурсів товариства «ЗНАННЯ» України та Об’єднання страховиків «Екологічний страховий пул» були прийняті.