Навчальні курси з просторових баз даних

ГІС Асоціація України 24 березня 2015 року в місті Києві проведе навчальні курси з просторових баз даних на базі Університету новітніх технологій

Провідні фахівці та компанії нададуть інформацію по технологіях впровадження сучасних просторових баз даних. За результатами проходження навчальних курсів учасникам буде надано сертифікати про підтвердження фахових знань.

ІІІ науково-практична конференція «Наукові аспекти геодезії, землеустрою та інформаційних технологій»

12 березня 2015 р. в Університеті новітніх технологій в м. Києві відбулася ІІІ науково-практична конференція «Наукові аспекти геодезії, землеустрою та інформаційних технологій».

В роботі конференції прийняли участь викладачі і студенти старших курсів Університету новітніх технологій. Серед запрошених велику зацікавленість викликала доповіді провідних спеціалістів підприємства «System Solutions» Туряниці Михайла «Сеть базовых GNSS станций System.NET» і Мовчана Сергія «Технологія лазерного сканування та основні галузі його застосування» і «Мобильное картографирование от Leica Geosystems».

Міністерство освіти і науки відкриє доступ до реєстру дипломів про вищу освіту

Міністерством освіти і науки розроблено проект Порядку надання доступу фізичних та юридичних осіб до реєстру документів про вищу освіту. Відповідний документ оприлюднено на сайті Міносвіти з метою його громадського обговорення.

Зокрема, розроблений документ встановлює механізм надання доступу фізичних та юридичних осіб до реєстру документів про вищу освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти з метою перевірки достовірності документів про вищу освіту.

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА - 2015»

 20-21 травня 2015 року в м. Києві пройде міжнародна науково-практична конференція: «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА - 2015» («OSP-2015»). Організаторами конференції виступили Університет новітніх технологій (Україна), Університет економіки та інновацій (Польша) та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Союз обдарованої молоді». До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, аспіранти та здобувачі, студенти, науковці. 

Інтенсивні курси підготовки до ЗНО

Університет новітніх технологій оголошує набір слухачів в групи для інтенсивної підготовки до здачі зовнішнього незалежного оцінювання. Навчання почнуться з 10 березня 2015 року. 

На навчання запрошуємо всіх, хто має бажання вступати на І курс вищих навчальних закладів.