ПРЕС-РЕЛІЗ ЧЕТВЕРТОЇ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ МІНЕРАЛЬНИХ РЕСУРСІВ ТОВАРИСТВА «ЗНАННЯ» УКРАЇНИ

5 грудня – 8 грудня 2019 року пройшла ІV Міжнародна Конференція ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ МІНЕРАЛЬНИХ РЕСУРСІВ ТОВАРИСТВА «ЗНАННЯ» УКРАЇНИ.

Прийняли участь багато вітчизняних і закордонних вчених та фахівців з гірничих галузей: геологічної, гірничодобувної, гірничопереробної, а також фахівці з питань екології, фінансів, страхового бізнесу, інфраструктури, страхування, стандартизації, сертифікації, права, цінних паперів, економіці та інші.

Ознайомитись з прес-релізом на українській, російській та англійських мовах можна за посиланнями:

ПРЕС-РЕЛІЗ
ПРЕСС-РЕЛИЗ
PRESS RELEASE

 

Засідання Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

Шановні колеги!

В.о. ректора Університету новітніх технологій В.П. Пунько прийме участь у засіданні 14 січня 2020 року в 11:00, за адресою: вул. Банкова, 6-8, 2-й поверх, "кінозал", відбудеться засідання Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Проект порядку денного:

1.Про структуру Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів (напрямки відання).

Світла пам'ять, вічна пам'ять

Гірка звістка про непоправну втрату сколихнула колектив Університету новітніх технологій – на 82-ому році пішла із життя Іванова Лілія Іванівна, яка понад 60 років віддала навчанню та вихованню підростаючого студентського покоління.
Відійшла у Вічність добра і щира людина. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу її близьких і рідних. Світлий, добрий спомин про Лілію Іванівну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею, кого вона навчала.
Молодою, енергійною прийшла вона у свій перший колектив Будівельного університету. Сьогодні ми згадуємо її як мудрого педагога, яка відкривала студентам невичерпну силу знань.
Життя Лілії Іванівни, сповнене служінню науці, упродовж довгих років було нерозривно пов’язане із фотограмметрією.
За роки своєї плідної діяльності Лілія Іванівна надрукувала понад 100 наукових праць, навчальних та навчально-методичних посібників з фотограмметрії для студентів геодезичних і інших спеціальностей. Вона назавжди залишиться в пам’яті колег і чисельних поколінь студентів, яких вона навчала упродовж своєї довгої й плідної науково-педагогічної кар’єри, як активна дослідниця в галузі фотограмметрії, яка низкою своїх наукових робіт зробила значний внесок у дослідження української науки та техніки.

Поздоровлення з Новим роком від колег

Шановні колеги!
Прийміть щирі вітання з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!
Від усього серця зичу міцного здоров’я, любові, ТУРБОросту Ваших успіхів та здійснення мрій!
Нехай новий рік зробить Вас більш заможними, більш впевненими в завтрашньому дні та принесе народу України довгоочікуваний мир і об’єднання країни.
Хай новорічний святковий настрій супроводжує Вас упродовж всього року! Щастя та радості Вам і Вашим родинам!

З повагою
Президент
Союзу хіміків України Олексій ГОЛУБОВ

Тепер інженери-землевпорядники вноситимуть дані до Е-реєстру не контактуючи з чиновниками

У межах стратегії “Кадастр 2.0. Прозорість, доступність, інновації” оновлено електронний реєстр сертифікованих інженерів-землевпорядників та надано їм можливість додавати/змінювати інформацію в реєстрі через свій кабінет.

Завдяки електронному доступу інженер-землевпорядник у будь-який час зможе змінювати інформацію про місце роботи, членство в саморегулівній організації у сфері землеустрою, інформацію про місце провадження господарської діяльності.