Університет новітніх технологій взяв участь у роботі наради-семінару з питань організації та проведення вступної кампанії 2013 року

20 листопада в м. Києві відбулась регіональна нарада-семінар з питань організації та проведення вступної кампанії 2013 року у ВНЗ І-IV рівнів акредитації усіх форм власності та підпорядкування. Нарада була організована Міністерством освіти та науки, молоді та спорту України.

На нараді були присутні: Перший заступник міністра Євген Суліма, Голова Державної інспекції навчальних закладів Михайло Гончаренко, представники Українського центру оцінювання якості освіти, проректори (УЦОЯО), (заступники директорів), відповідальні секретарі приймальних комісій та відповідальні особи за внесення відомостей та даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО).

Вітаємо Матвєєва В.О. з присвоєнням звання доктора наук

26 вересня 2012 року за рішенням Атестаційної колегії Матвєєву Віталію Олексійовичу було видано диплом  доктора філософських наук за спеціальностю релігієзнавство.

21 червня 2012 року відбувся захист  дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософських наук за спеціальністю 09.00.11 – релігієзнавство, який проходив в Київському національному університеті імені Тараса Шевченко. Тема роботи: "Проблема самореалізації особистості: компаративний аналіз підходів індуїзму й християнства".

Розпочав роботу оновлений сайт Університету

Починаючи з 19 жовтня 2012 року розпочав роботу оновлений сайт Університету новітніх технологій.

Сайт був розроблений командою спеціалістів, з урахуванням побажань абітурієнтів, студентів та викладачів. В порівнянні зі старим сайтом на новій версії сайту з'явились нові розділи та збільшилась кількість корисної інформації, яка спрямована на більш зручне користування сайтом та швидкий доступ до необхідних даних.