Університет новітніх технологій оголошує конкурс на заміщення посади ректора

На загальних зборах учасників (власників) Приватного вищого навчального закладу Університету новітніх технологій, що відбулись  15 грудня 2012 року прийнято рішення про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Університету.

Відповідно до ст. 39 закону України «Про вищу освіту» кандидат на посаду ректора повинен бути громадянином України, мати вчене звання професора, науковий ступінь доктора, або кандидата наук і стаж науково-педагогічної діяльності не менше ніж десять років.

Вітаємо вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні викладачі, працівники, студенти Університету та всі, всі, всі!

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим.

Рік, що минув, був насичений подіями, напруженою працею, успіхами й звершеннями. Він дарував нам радість зустрічей і спілкування, нових знань і відкриттів.

Новий 2013 рік - рік Змії. З давніх часів змія вважається символом мудрості та  раціональності, тому присвятіть цей рік творчості, пошуку відповідей на складні питання і розв'язанню цікавих завдань.

Бажаємо всім людського щастя, міцного здоров’я і радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

 

 

 

 

Університет новітніх технологій взяв участь у роботі наради-семінару з питань організації та проведення вступної кампанії 2013 року

20 листопада в м. Києві відбулась регіональна нарада-семінар з питань організації та проведення вступної кампанії 2013 року у ВНЗ І-IV рівнів акредитації усіх форм власності та підпорядкування. Нарада була організована Міністерством освіти та науки, молоді та спорту України.

На нараді були присутні: Перший заступник міністра Євген Суліма, Голова Державної інспекції навчальних закладів Михайло Гончаренко, представники Українського центру оцінювання якості освіти, проректори (УЦОЯО), (заступники директорів), відповідальні секретарі приймальних комісій та відповідальні особи за внесення відомостей та даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО).

Вітаємо Матвєєва В.О. з присвоєнням звання доктора наук

26 вересня 2012 року за рішенням Атестаційної колегії Матвєєву Віталію Олексійовичу було видано диплом  доктора філософських наук за спеціальностю релігієзнавство.

21 червня 2012 року відбувся захист  дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософських наук за спеціальністю 09.00.11 – релігієзнавство, який проходив в Київському національному університеті імені Тараса Шевченко. Тема роботи: "Проблема самореалізації особистості: компаративний аналіз підходів індуїзму й християнства".

Розпочав роботу оновлений сайт Університету

Починаючи з 19 жовтня 2012 року розпочав роботу оновлений сайт Університету новітніх технологій.

Сайт був розроблений командою спеціалістів, з урахуванням побажань абітурієнтів, студентів та викладачів. В порівнянні зі старим сайтом на новій версії сайту з'явились нові розділи та збільшилась кількість корисної інформації, яка спрямована на більш зручне користування сайтом та швидкий доступ до необхідних даних.