Кембридж надав безплатний онлайн-доступ до періодики

До 5 березня Кембридж відкрив безплатний онлайн-доступ до всіх наукових журналів, які вийшли в стінах університету у 2012-му. Зазвичай право читати надруковані там дослідження треба купувати.

Наукові журнали Кембриджського університету коштують дорого, адже там можна прочитати про найостанніші дослідження в галузі медицини, соціології, антропології, математики тощо.

Студенти університету можуть замовляти примірники видань безкоштовно.
А від 22 січня до 5 березня таке право надано всім, хто цікавиться наукою і може читати англійською. Варто тільки зареєструватися на сайті університету.

Довідково:
Бібліотека Кембриджського університету - одна з найбільших і найдавніших наукових бібліотек Великої Британії, що розташована у місті Кембридж.

Достеменно невідомо коли була заснована Бібліотека Кембриджського університету. Відомо, що вона вже існувала у XV столітті. Так у 1415 році Вільям Лорінг передав бібліотеці свої книги.

Найдавніший каталог бібліотеки датований 1424 роком. Починаючи з XVI століття бібліотека одержала багато цінних дарів, а також цілі приватні бібліотеки, що за заповітом, перейшли у власність університету. На сьогоднішній день налічується близько 8 млн. примірників.