Президентські гранти на реалізацію творчих проектів

Відповідно до Указу Президента України від 02.08.2000 № 945 «Про гранти Президента України для обдарованої молоді» та Положення про ці гранти (із змінами та  доповненнями, внесеннями, внесеним Указом Президента України від 15.02.2012 №97) Державна служба молоді та спорту (далі – Держмолодьспорту) України проводить у 2013 році конкурс на здобуття грантів Президента України для реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сферах (далі – гранти).

Щороку призначаються 60 грантів розміром до 75 тис. грн. кожний. Грант може одержати громадянин України віком від 14 до 35 років. Матеріали на отримання гранту подаються до 1 березня 2013 року до Держмолодьспорту України через структурний підрозділ, який відповідає за реалізацію державної молодіжної політики, Міністерства освіти і науки, молоді і спорту автономної республіки Крим, обласної, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій за місцем реєстрації місця проживання чи перебування претендента.

Додаткова інформація розміщена на сайті «Наукова молодь НАН України» в розділі «Форми підтримки – Гранти – Гранти Президента України для обдарованої молоді».