Приймальна комісія

Телефони приймальної комісії: 044 503-07-86, 044 503-07-89

Адреса приймальної комісії: м. Київ, пров. Машинобудівний, 28, каб. 302

Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Детально ознайомитись з правилами прийому можна тут: Правила прийому

Графік вступних випробувань можна переглянути тут: Графік вступних випробувань

Програми вступних випробувань можна переглянути тут: Програми вступних випробувань

Протоколи приймальної комісії

Положення про порядок подання і розгляду апеляцій вступників до Університету новітніх технологій

 

Згідно з затвердженими Правилами прийому вступників на 2017 рік, прийом заяв та документів від вступників на основі повної загальної середньої освіти на денну форму навчання розпочинається 12 липня та закінчується 24 липня (на основі повної загальної середньої освіти), крім випадків, коли вступники можуть складати вступні екзамени. Для них прийом документів закінчується 01 серпня. Вступні екзамени проводяться з 25 липня до 01 серпня включно.

Вступники мають право подавати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, видані тільки у 2017 році. Сертифікати за попередні роки – не приймаються.

Вступник може подати заяву (заяви) в паперовому або в електронному вигляді не більше ніж до п’яти вищих навчальних закладів України та не більше ніж на три напрями підготовки (спеціальності) в кожному навчальному закладі.

Заява в електронному вигляді подається шляхом заповнення вступником електронної форми в режимі он-лайн.

Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра приймаються сертифікати ЗНО – не нижче 100 балів з непрофільних та профільних предметів.

Право брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів в університеті мають особи, у яких є захворювання, що зазначені у Переліку захворювань, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров'я України від 25 лютого 2008 року № 124/95.

Абітурієнти які закінчили школу до 2008 також мають подавати сертифікати ЗНО видані в 2017 році.

На додаткові бали можуть розраховувати Призери IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів та III етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук (від 6 до 10 балів).
Зарахування вступників на 1 курс денну форму навчання на основі повної загальної освіти відбувається не пізніше 14 серпня.

Питання вступних іспитів за спеціальністю №193 "Геодезія та землеустрій" - завантажити.