Вступне слово Ректора

ШАНОВНІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!

Настав час, коли Вам необхідно знайти відповідь на доленосне питання – куди піти навчатися.

Ви повинні подбати про отримання сучасної високоякісної вищої освіти, яка дозволить Вам у подальшому забезпечити щасливе і заможне життя та можливість достойно подбати про своїх дітей та батьків.

Швидкий розвиток суспільного життя в Україні і становлення ринкової економіки сприяє демократизації освітянського середовища та появі цілої низки вищих навчальних закладів нового покоління, які стрімко розвиваються. Серед них – наш Університет новітніх технологій.

Спектр напрямів і спеціальностей, за якими Університет готує фахівців, широко охоплює вкрай важливе на сьогоднішній день питання для України: питання земельних відносин. Для розв’язання поставлених завдань на вибір абітурієнтів представлені такі спеціальності, як геодезія, фотограмметрія, землеустрій та кадастр, геоінформаційні системи і технології, правознавство, фінанси і кредит, екологія та охорона навколишнього середовища, інформаційні управляючі системи та технології.

Я добре розумію турботу Ваших батьків, яка пов’язана з вибором Вами майбутньої професії. Запевняю Вас, що наш Університет спроможний надати Вам сучасну вищу освіту за спеціальностями, що будуть конкурентоспроможними на ринку праці.

Раді бачити Вас у лавах студентів Університету новітніх технологій. 
До зустрічі! 
З повагою до Вас, 
Ректор Університету новітніх технологій,    

Доктор технічних наук, професор                                                                    В.О. Боровий