Світла пам'ять, вічна пам'ять

Гірка звістка про непоправну втрату сколихнула колектив Університету новітніх технологій – на 82-ому році пішла із життя Іванова Лілія Іванівна, яка понад 60 років віддала навчанню та вихованню підростаючого студентського покоління.
Відійшла у Вічність добра і щира людина. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу її близьких і рідних. Світлий, добрий спомин про Лілію Іванівну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею, кого вона навчала.
Молодою, енергійною прийшла вона у свій перший колектив Будівельного університету. Сьогодні ми згадуємо її як мудрого педагога, яка відкривала студентам невичерпну силу знань.
Життя Лілії Іванівни, сповнене служінню науці, упродовж довгих років було нерозривно пов’язане із фотограмметрією.
За роки своєї плідної діяльності Лілія Іванівна надрукувала понад 100 наукових праць, навчальних та навчально-методичних посібників з фотограмметрії для студентів геодезичних і інших спеціальностей. Вона назавжди залишиться в пам’яті колег і чисельних поколінь студентів, яких вона навчала упродовж своєї довгої й плідної науково-педагогічної кар’єри, як активна дослідниця в галузі фотограмметрії, яка низкою своїх наукових робіт зробила значний внесок у дослідження української науки та техніки.


Та раптом списався у руках Лілії Іванівни той шматочок білої крейди, без якого себе не уявляла, обірвалася ниточка життя…
Людина живе доти, поки її пам’ятають. Світла пам’ять про Лілію Іванівну вічно житиме у наших серцях.
Найщиріші свої співчуття висловлюємо з приводу непоправної втрати покійної.
Колеги Університету новітніх технологій щиро співчувають дітям, онукам, рідним і близьким викладача Університету новітніх технологій, кандидата географічних наук, доцента Іванової Лілії Іванівни.