Материалы

Кафедра фінансів

Спеціальність : 072 Фінанси, банківська справа та страхування

По спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціалізована кафедра - «Фінанси» готує:

 • Бакалаврів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» (денна – 3 роки, заочна – 4 роки)
 • Спеціалістів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» (денна, заочна – 1 рік)

Завідувач кафедрою:
Кандидат економічних наук, доцент – Носенко Валентина Володимирівна.

«Фінанси, банківська справа та страхування» одна з основних спеціальностей економічного напряму. Програма спеціальності орієнтована на підготовку кваліфікованих фахівців для фінансової системи держави, які повинні об'єктивно оцінювати економічні процеси, що відбуваються в суспільстві, розуміти суть і тенденції розвитку фінансових стосунків і їх особливостей у сфері державних, міжнародних фінансів і фінансів господарських одиниць, розробляти і вирішувати питання розвитку фінансової системи.

Фінансист – це фахівець, що здійснює роботу на ринку фінансових банківських, страхових послуг, операції з цінними паперами, у сфері оподаткування, організації фінансових служб підприємства.
Фахівці розробляють поточні фінансові плани та бюджети і контролюють їх виконання, забезпечують фінансування всіх бізнес-процесів, аналізують фінансово-господарську діяльність підприємства, здійснюють контроль за відносинами фірми з комерційними банками, слідкують за рухом грошових коштів та використанням фінансових ресурсів.

У сфері банківської діяльності фінансисти займаються аналізом та обліком банківських операцій, складають звітність і проводять розрахунки в кредитно-фінансових установах.

У галузі страхування фахівці з фінансів, банківської справи та страхування зможуть працювати на страховому ринку України, одному з найдинамічніших сегментів економіки, що є важливою частиною її фінансово-інвестиційного механізму.

Фахівці зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» мають широкий міжгалузевий профіль, що дозволяє здійснювати професійну діяльність в різних сферах економіки і державного управління фінансами: у територіальних фінансових органах (фінансові управління); у Державній митній службі; у контрольних фінансових органах (податкові інспекції, контрольно-ревізійні управління); у страхових організаціях, компаніях та групах; у аудиторських фірмах; у пенсійних фондах та фондах соціального страхування; у відділеннях державного казначейства; в управліннях праці і соціального захисту населення; у фінансових підрозділах підприємств і організацій; в органах державного управління, бюджетній та банківській системах.

Випускники університету зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» можуть обіймати посади:

 • економіст з фінансової роботи;
 • аудитор;
 • консультант з фінансово-економічних питань;
 • державний податковий інспектор;
 • податковий ревізор-інспектор;
 • брокер (посередник) з цінних паперів;
 • інспектор митниці ;
 • банківський працівник;
 • фінансовий директор підприємства;
 • начальник фінансового управління;
 • керівник фінансового відділу;
 • страховий агент;
 • провідний фахівець відділу (департаменту, управління) тощо.

Адреса приймальної комісії: 03067, Київ – 67, пров. Машинобудівний, 28. Їхати від метро “Політехнічний інститут” маршруткою № 442 до зупинки “вул. Машинобудівна”.
Тел.: (044) 227 – 28 – 86; 503 – 07 – 86.
Тел./факс: (044) 456 – 28 – 66.
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Сторінки в соціальних мережах:
- vk.com/universityUNT;
- facebook.com/universityUNT.

Вартість навчання , система знижок, навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, перелік конкурсних предметів у сертифікаті, перелік документів при вступі та іншу інформацію дивись на сайті Університету новітніх технологій http://www.unt.kiev.ua.

Можливе зарахування на старші курси на основі дипломів і довідок інших ВНЗ та коледжів.

З інформаційним буклетом кафедри можна ознайомитись за посиланням.