Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед талановитої молоді

„ПОГОДЖЕНО”                                                        „ЗАТВЕРДЖЕНО”

В.о. ректора                                                             Голова
Приватного вищого навчального закладу              Всеукраїнської профспілки працівників науки,
УНІВЕРСИТЕТУ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ             виробництва та фінансів

Наказ № 01 від 14.01.2018 р.                                   Постанова № 11/6 від 21.12.2018 р.

В.П. Пунько                                                               П.М. Петриченко

 

ПОЛОЖЕННЯ
про Всеукраїнський конкурс
наукових робіт серед талановитої молоді
/нова редакція/

1.Загальні положення
Метою Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед талановитої молоді (далі – Конкурс) є виявлення та відбір талановитої молоді, надання їй підтримки, залучення до активної участі в науковому житті країни та формування інтелектуальної еліти України.
Конкурс проводиться щорічно на загальнодержавному рівні.
Конкурс проводиться Всеукраїнською профспілкою працівників науки, виробництва та фінансів /Профспілка НВФ/ за підтримки Приватного вищого навчального закладу „УНІВЕРСИТЕТ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ”
До участі у Конкурсі запрошуються студенти вищих навчальних, середньо-спеціальних учбових закладів, коледжів та учнів старших класів.

2.Керівництво Конкурсом
Загальне керівництво Конкурсом здійснює Оргкомітет, персональний склад якого затверджується Профспілкою НВФ за погодженням з ПВНЗ „Університет новітніх технологій” та спонсорів.
Для підведення підсумків та визначення переможців Конкурсу створюється Журі Конкурсу з числа провідних фахівців та науковців. Персональний склад Журі Конкурсу затверджується Оргкомітетом.

3.Порядок подання та розгляду наукових робіт
3.1. На Конкурс подаються реферати наукових робіт набрані через один інтервал (шрифт 14), обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 6 аркушів.
3.2. До роботи додаються:
- анкета учасника Конкурсу, де вказуються повністю прізвище, ім’я та по-батькові учасника, дата народження, повна домашня адреса, назва навчального закладу;
- коротка анотація наукової роботи;
- рецензія наукового керівника /сканкопія/.
3.3. Документи подаються на Конкурс в електронному вигляді.
3.4. Тематика робіт довільна.
3.4. За участь в Конкурсі, кожен учасник вносить добровільний грошовий внесок.
3.6. Оргкомітет відбирає роботи, що відповідають умовам Конкурсу, та передає їх на розгляд Журі Конкурсу.
3.7. Роботи, які не відповідають умовам Конкурсу не розглядаються і до участі в Конкурсі не допускаються.
3.8. За підсумками Конкурсу видається збірник рефератів кращих наукових робіт – лауреатів та переможців Конкурсу.

4.Нагородження лауреатів та переможців конкурсу.
4.1. Переможці Конкурсу безкоштовно отримують збірник наукових робіт та нагороджуються дипломом.
4.2. Серед переможців Конкурсу Журі визначає лауреатів Конкурсу, які нагороджуються відповідними дипломами, цінними подарунками чи грошовою винагородою від спонсорів.
4.3. За поданням Журі переможці Конкурсу – випускники вищих навчальних закладів – можуть бути рекомендовані для подальшого навчання в аспірантурі або до працевлаштування.
4.4. Навчальні заклади, студенти яких приймуть найбільш активну участь в конкурсі та досягнуть значних успіхів, отримують диплом „Кращий вищий навчальний заклад року з постановки наукової роботи” та цінний подарунок від спонсорів.
4.5. Церемонія нагородження лауреатів та переможців Конкурсу, керівників кращих навчальних закладів проводиться в м. Києві.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
Сьомий Всеукраїнський Конкурс на кращу наукову роботу
серед талановитої молоді

Всеукраїнською профспілкою працівників науки, виробництва та фінансів, за сприяння Міністерства освіти і науки України та при підтримці Вищого приватного навчального закладу “Унівеситет новітніх технологій”, оголошується з 15 січня 2019 року по 25 квітня 2019 року, Сьомий Всеукраїнський конкурс на кращу наукову роботу серед талановитої молоді.
До участі в конкурсі запрошуються студенти вищих навчальних закладів, середньо-спеціальних учбових закладів, коледжів та учнів старших класів.
Тематика конкурсних робіт довільна.
Конкурсна робота має бути набрана компьютерним шрифтом 14, через один інтервал та не перевищувати 6 сторінок. Робота повинна супроводжуватися короткою анотацією, даними про автора і рецензією /сканкопія/, завіреною навчальним закладом та надіслана в Оргкомітет Конкурсу в електронному вигляді.
Електронна версія конкурсної роботи, з поміткою “Конкурс”, має бути, не пізніше 25 квітня 2019 року, надіслана на E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Підсумки Конкурсу, за участю переможців, будуть підведені до 1 червня 2019 року в м. Києві.
Лауреати та переможці конкурсу безкоштовно отримають збірник наукових робіт, почесний кубок, грошову винагороду чи цінний подарунок.
Вищі навчальні заклади, студенти яких приймуть найактивнішу участь в конкурсі та покажуть найкращі результати, отримають спеціальний диплом „Кращий вищий навчальний заклад року” та цінний подарунок від спонсора.
Кожний учасник Конкурсу має зробити добровільний членський внесок у розмірі 250 гривень, перерахувавши його не пізніше 25 квітня 2019 р. на р/р 26002000029332 в АТ "Укрексімбанк" м. Дніпро, МФО 322313, отримувач: “Профспілка НВФ”, код 25531827, призначення платежу: “Членський внесок (вказати прізвище конкурсанта) на статутну діяльність, без ПДВ”
Роботи, що не будуть відповідати вимогам конкурсу та, які надійдуть в Оргкомітет конкурсу після 25 квітня 2019 року, розглядатися не будуть.

Запрошуємо прийняти участь в Конкурсі. Будемо раді бачити серед учасників та переможців Конкурсу.

Додаткову інформацію щодо конкурсу можна отримати на сайті ВПНЗ “Унівеситет новітніх технологій”, Профспілки НВФ, в соціальній мережі фейсбук, тощо.

ОРГКОМІТЕТ КОНКУРСУ