Підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та/або сертифікованих інженерів-геодезистів

Підвищення кваліфікації в ПВНЗ «Університет новітніх технологій» - це курси професійного навчання, які спрямовані на підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів та сертифікованих інженерів-землевпорядників.

Сертифіковані інженери-геодезисти та інженери-землевпорядники зобов’язані не рідше одного разу на чотири роки підвищувати кваліфікацію за програмою підвищення кваліфікації. Згідно з вимогами програм підвищення кваліфікації навчання може проходити у денній або дистанційній (у разі застосування у навчальному закладі) формі відповідно навчально-тематичному плану курсу підвищення кваліфікації встановленого Вимогами.

До ваших послуг надаються дистанційні курси, які будуть відповідати вашим потребам. Успішна кар'єра залежить від бажання розвивати свої професійні навички.
Економічна конкуренція і реструктуризація разом з технологічними змінами створюють ризик того, що навички застаріють, якщо працівники не будуть модернізувати себе. Ми забезпечуємо успішне підвищення кваліфікації для сертифікованих фахівців з гарантованою видачею свідоцтва про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

Наш Університет наявний у переліку вищих навчальних закладів, які уклали договір з Держгеокадастром про співробітництво щодо підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та/або сертифікованих інженерів-геодезистів з Листопада 2018 року.

Посилання на офіційний сайт Держгеокадастру.

Хочете записатися на навчання? Зателефонуйте за номером (044) 227-28-86, 223-18-24

Інженери – Геодезисти

Інженери – Землевпорядники