«Україна і світ»: міжнародна культурна співпраця

В Університеті культури 19-20 квітня 2017 р. проходила міжнародна науково-практична конференція «Україна і світ: теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин».

На заході були присутні науковці з Польщі, Чехії, Великої Британії, Словенії, Кувейту та інших. Особливими гостями конференції стали Надзвичайний і Повноважний посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті та повірений у справах, виконуючий обов’язки посла Сирійської Арабської Республіки в Україні доктор Хассан Хаддур.

  Відкрив пленарне засідання конференції і представив поважних гостей Михайло Поплавський. Звертаючись до аудиторії, він наголосив на важливості співпраці університету культури із закордонними навчальними закладами і відзначив, що конференція «Україна і світ» покликана стати поштовхом до активного вивчення молодим поколінням міжнародної співпраці у різних сферах суспільного життя і культури.

На пленарному засіданні виступали: Надзвичайний і Повноважний посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті, повірений у справах, виконуючий обов’язки посла Сирійської Арабської Республіки в Україні доктор Хассан Хаддур, кандидат філософських наук, старший науковий співробітник Інституту соціології НАН України Ірина Бекешкіна, доктор соціологічних наук, професор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Володимир Судаков, академічний директор Лондонської школи бізнесу Apsley, кандидат наук, доцент Фуллер Себастіан, Канцлер Варшавського університету менеджменту Радослав Давіджук, доктор філософії з педагогічних наук Вищого інституту театральних мистецтв у Кувейті Фадель Аль-Муваїл, директор регіонального етнографічного музею в місті Тарнова Шпанар Анджей, Надзвичайний і Повноважний Посол, кандидат політичних наук Київського національного університету культури і мистецтв Роман Безсмертний.

У ході обговорень учасники розглянули актуальні для сьогодення питання міжнародної співпраці в освітній сфері та практики охорони культурної спадщини в Україні і світі, перспективи розвитку сучасного міжнародного права, наукові дослідження в галузі міжнародних відносин.

Конференція діяла за кількома тематичними напрямками у 8-ми секціях і була спрямована на встановлення конструктивного діалогу між учасниками.

Свої доповіді презентували представники більш ніж 20 Вузів та державних установ. Серед присутніх на конференції були і представники нашого Університету.