Збірник наукових праць «Новітні технології»

У 2015 році Приватним вищим навчальним закладом «Університет новітніх технологій» започаткований до видання збірник наукових праць «Новітні технології» («Свідоцтво про державну реєстрацію засобу масової інформації» від 22 січня 2016 року КВ № 21858 – 11758Р).

В збірнику відображаються результати аналізу та розв’язання наукових, технологічних, економічних та юридичних проблем ефективного функціонування та розвитку геоінформаційних систем, проблем підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів в галузі геодезії, картографії та кадастру, визначаються науково-практичні складові ряду сучасних спеціальностей, таких як «Геодезія та землеустрій», «Право», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», «Екологія» та інші.

У 2017 році наш збірник отримав міжнародний стандартний серійний номер ISSN 2524-0102.

 В планах Університету включити збірник наукових праць «Новітні технології» до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів докторів наук з відповідних спеціальностей, докторів філософії.

Запрошуємо науковців, аспірантів, студентів, початківців до співпраці щодо публікації своїх досліджень та розробок.

 

З питань публікації звертайтесь до редакційної колегії

E-mail редакції

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Відповідальний за збір матеріалів до друку – доцент кафедри геодезії, картографії та фотограмметрії Малік Тетяна Миколаївна

Телефон: +38(044) 503-07-86