Четверта міжнародна конференція «Синергія: ІТ-освіта та ІТ-бізнес»

Сінегрія: ІТ-освіта та ІТ-бізнес15 грудня 2016 року у бізнес-центрі «Парус» відбулася четверта міжнародна конференція «Сінегрія: ІТ-освіта та ІТ-бізнес» організатором якої є асоціація ІТ Ukraine, співорганізатор – Міністерство науки і освіти України за підтримки Комітету з питань інформації та зв’язку Верховної ради України, генеральний партнер – «Softserve». У конференції прийняли участь представники Університету.

Асоціація «Інформаційні технології України» об’єднує близько 50 провідних компаній індустрії розробки програмного забезпечення, представляє їх інтереси на національному та світових ринках, зокрема є національним представником України у Всесвітньому альянсі інформаційних технологій послуг (WITSA) і Європейській асоціації цифрових технологій (DigitalEurope).

 

На конференції відбувся дієвий діалог між керівниками державних органів, вітчизняних та закордонних вищих навчальних закладів і провідних ІТ- компаній, продовжений курс стратегічного співробітництва між ними.   Розглянуті питання створення механізмів визначення та вирішення кадрових проблем галузі, зокрема щодо визначення відповідності рівня кваліфікації випускників потребам галузі, підвищення інтересу молоді до професії та вдосконалення процесу освіти в галузі ІТ. Акцентовано увагу на тому, що держзамовлення повинно перерозподілятися у бік практичних і затребуваних ІТ-спеціальностей. Всіма учасниками конференції наголошено що програми підготовки бакалаврів та магістрів у навчальних закладах треба готувати виходячи з потреб ІТ-бізнесу.

В конференції взяли участь більше 200 представників владних, освітніх та бізнес-кіл, зокрема представники освітніх закладів з Литви, Польщі, Естонії та Міжнародної федерації ІТ-наук.