ІІІ міжнародної науково-практичної конференції «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА»

До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні працівники університету, аспіранти та здобувачі, студенти, науковці.

Форма участі: заочна.
За результатами проведення конференції планується публікація збірника тез учасників, який матиме ISBN, УДК, ББК та рецензентів.

Напрями конференції OSP-2015:
Політичні науки
Філософські науки
Історичні науки
Економічні науки
Педагогічні науки
Офіційні мови конференції: українська, польська, англійська, російська.

Вимоги до тез доповідей:
Обсяг – до 5 стор. формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word for Windows 6.0, 7.0, 97, 2000, 2003, 2007 у вигляді файлу з розширенням *.doc; шрифт – Times New Roman, розмір – 14; 1,5 міжрядковий інтервал; абз. відступ – 10 мм; поля – 20 мм.
Послідовність розміщення матеріалів у тезах доповіді: напрямок конференції відповідно до тематики тез доповіді, прізвище та ініціали автора (ів) (шрифт – напівжирний); навчальний заклад, навчально-дослідний інститут, місце роботи у разі закінчення навчання; місто, в якому його розташовано, держава (шрифт – курсив); назва статті (великі літери, шрифт – напівжирний); анотація 3-5 речень тією мовою, що й тези, ключові слова, текст, література. Сторінки не нумеруються.
Назва файлу має бути підписана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції (наприклад, Іванов_І.І._тези)
Використана література (без повторів) оформлюється в кінці тексту під назвою «Література:». У тексті виноски позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [1, с. 55].
Порядок подання матеріалів:
Для участі у конференції необхідно надіслати оргкомітету до 8 лютого 2016 р. (включно) на електронну скриньку Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. наступні документи:
а) тези доповіді українською, польською, англійською, російською (на вибір учасника);
б) відскановану (сфотографовану) квитанцію про сплату організаційного внеску (назва файлу має бути підписана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції та має містити у другий часті слово «Квитанція» (наприклад, Іванов_І.І._Квитанція);
в) заявку на участь у конференції (назва файлу має бути підписана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції та має містити у другий часті слово «Заявка» (наприклад, Іванов_І.І._Заявка).

Організаційний внесок:
Організаційний внесок за участь у конференції складає: - з електронним збірником і програмою конференції у форматі PDF – 50 грн., для докторів наук та у співавторстві із ними – безкоштовно. - з друкованим збірником і друкованою програмою конференції - 100 грн., для докторів наук – 50 грн.
Реквізити для оплати: Картка ПриватБанку 4731 1856 0367 7227 Терепищий Сергій Олександрович. Організаційний внесок включає видання збірника матеріалів конференції, програми та вартість пересилання звичайною поштою. Також можливе отримання матеріалів «Новою поштою» за рахунок отримувача Збірник тез конференції буде надісланий учасникам конференції на поштову (або електронну) адресу, вказану у заявці, протягом двох тижнів після проведення конференції.

Зразок оформлення заявки для участі у конференції:
Прізвище, ім’я, по батькові учасника
Прізвище, ім’я, по батькові наукового керівника (у разі його наявності)
Напрям конференції (наприклад, політичні науки)
Місце роботи (навчання)
Контактний телефон
E-mail
Поштова адреса для направлення збірнику матеріалів конференції.
Координати оргкомітету:
Координатори конференції:
Сергій Терепищий, кандидат філософських наук, доцент Телефон: +38-066-257-20-61
Вадим Герасимович, Голова Союзу обдарованої молоді Телефон: +3-068-363-58-27
Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Сайт: http://pspipgw.org/
Поштова адреса:
Університет новітніх технологій пров. Машинобудівний, 28 Київ, Україна 03067

З матеріалами першої та другої конференції можна ознайомитись на офіційному сайті http://pspipgw.org/