II МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА - 2015»

20-21 листопада 2015 року в м. Києві пройде ІІ міжнародна науково-практична конференція: «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА - 2015» («OSP-2015»). Організаторами конференції виступили Університет новітніх технологій (Україна), Університет економіки та інновацій (Польща) та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Союз обдарованої молоді».


До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, аспіранти та здобувачі, студенти, науковці.
Форма участі: заочна.

За результатами проведення конференції планується публікація збірника тез учасників, який матиме ISBN, УДК, ББК та рецензентів.
З матеріалами першої конференції можна ознайомитись на офіційному сайті

Напрями конференції "ІІ OSP-2015":
1.Політичні науки (теорія та історія політичної науки, політичні інститути та процеси, політична культура та ідеологія, політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку);
2.Філософські науки (історія філософії, соціальна філософія, філософія освіти, філософська антропологія, філософія історії, логіка, етика, естетика, релігієзнавство, богослов'я);
3.Історичні науки (історія України, всесвітня історія, історіографія, археологія, антропологія, джерелознавство, етнологія).
4.Економічні науки (економічна теорія та історія економічної думки, демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика, гроші, фінанси і кредит та інші).

Більш детальна інформація за посиланням.

Офіційні мови конференції ІІ OSP-2015: українська, польська, англійська, російська.

Координати оргкомітету ІІ OSP-2015:
Координатори конференції:
Сергій Терепищий, кандидат філософських наук, доцент Телефон: +38-066-257-20-61
Вадим Герасимович, Голова Союзу обдарованої молоді Телефон: +3-068-363-58-27
Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Сайт: http://pspipgw.org/
Поштова адреса:
Університет новітніх технологій пров. Машинобудівний, 28 Київ, Україна
03067