Безкоштовне навчання для найкращих студентів

Університет новітніх технологій для вступників 2015 року започаткував соціальну програму «Університетська стипендія». Ідея програми – фінансування навчання найкращих студентів за рахунок університету.

Метою створення стипендіальної програми є бажання надати підтримку талановитим та розумним випускникам шкіл здобути якісну вищу освіту за рахунок Університету.

 

Основним критерієм відбору для участі в програмі буде середній бал ЗНО. Абітурієнти з найвищими балами зможуть отримають можливість безкоштовного навчання. Перелік учасників програми переглядатиметься в кінці кожного навчального року. Критерієм надання стипендії є найвищий середній бал успішності.

Програма Університетська стипендія поширюється на всі напрями підготовки бакалаврів:
• «Фінанси і кредит»;
• «Геодезія, картографія та землеустрій»;
• «Правознавство»;
• «Комп’ютерні науки»
• «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

За словами ректора УНТ Валентина Борового: «Хоча університет і є приватним, але ми відчуваємо на собі корпоративну соціальну відповідальність перед суспільством і готові до подібних програм підтримки і розвитку здібних студентів». Також він зазначив, що університет відкритий для активних, інтелектуальних, ерудованих студентів. Критерій участі в програмі єдиний і не змінний – високі досягнення в навчанні для отримання безкоштовної освіти.

Від впровадження такої програми університет очікує, що студенти почнуть краще засвоювати навчальні дисципліни та більш активно брати участь у наукових конференціях.

З детальними умовами надання стипендії ви можете ознайомитись за посиланням.