Підсумки I науково-практичної конференції «OSP-2015»


20-21 травня 2015 року в м. Люблін пройшла міжнародна науково-практична конференція: «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА - 2015» («OSP-2015»). Організаторами конференції виступили: Університет новітніх технологій, Університет економіки та інновацій (Польща) та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Союз обдарованої молоді». Участь у конференції взяли науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, аспіранти та здобувачі, студенти, та науковці .

За результатами проведеної конференції був надрукований збірник тез учасників, який має всі необхідні ISBN, УДК, ББК та рецензентів. Збірник можна скачати за посиланням.

Конференція «OSP-2015» мала наступні секції:

  • Політичні науки (теорія та історія політичної науки, політичні інститути та процеси, політична культура та ідеологія, політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку);
  • Філософські науки (історія філософії, соціальна філософія, філософія освіти, філософська антропологія, філософія історії, логіка, етика, естетика, релігієзнавство, богослов'я);
  •  Історичні науки (історія України, всесвітня історія, історіографія, археологія, антропологія, джерелознавство, етнологія).
  •  Економічні науки (економічна теорія та історія економічної думки, демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика, гроші, фінанси і кредит та інші).

Свої роботи для участі в конференції надіслали більше 70 учасників. Більшість учасників були з України. В Україні найактивнішими були: м. Київ – 42%, Дніпропетровська обл. – 9%, Івано-Франківська обл. – 7% та Київські області – 6%.

Щодо якісного складу учасників, найбільше надійшло робіт від кандидатів наук (32%) та аспірантів (18%). Від докторів наук – 17%, від студентів – 14%, від інших(докторанти, магістри, викладачі, вчителі та науковці) – 19%.

Учасники секцій розподілились майже рівномірно. Найбільш популярними секціями виявились – «Філософські науки»(30%), «Історичні науки»(24%) та «Політичні науки»(28%). Порівняно найменше заявок надійшло до секції «Економічних наук».

За численними зверненнями учасників, організатори планують провести наступну науково-практичну конференцію в вересні-жовтні цього року, тож слідкуйте за майбутніми анонсами.