МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА - 2015»

 20-21 травня 2015 року в м. Києві пройде міжнародна науково-практична конференція: «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА - 2015» («OSP-2015»). Організаторами конференції виступили Університет новітніх технологій (Україна), Університет економіки та інновацій (Польша) та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Союз обдарованої молоді». До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, аспіранти та здобувачі, студенти, науковці. 

Форма участі: заочна. За результатами проведення конференції планується публікація збірника тез учасників, який матиме ISBN, УДК, ББК та рецензентів.

Напрями конференції OSP-2015:
1. Політичні науки (теорія та історія політичної науки, політичні інститути та процеси, політична культура та ідеологія, політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку);
2. Філософські науки (історія філософії, соціальна філософія, філософія освіти, філософська антропологія, філософія історії, логіка, етика, естетика, релігієзнавство, богослов'я);
3. Історичні науки (історія України, всесвітня історія, історіографія, археологія, антропологія, джерелознавство, етнологія).
4. Економічні науки (економічна теорія та історія економічної думки, демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика, гроші, фінанси і кредит та інші).
Офіційні мови конференції OSP-2015: українська, польська, англійська, російська.

Вимоги до тез доповідей:

  • Обсяг – до 5 стор. формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word for Windows 6.0, 7.0, 97, 2000, 2003, 2007 у вигляді файлу з розширенням *.doc; шрифт – Times New Roman, розмір – 14; 1,5 міжрядковий інтервал; абз. відступ – 10 мм; поля – 20 мм.
  • Послідовність розміщення матеріалів у тезах доповіді: напрямок конференції відповідно до тематики тез доповіді, прізвище та ініціали автора (ів) (шрифт – напівжирний); навчальний заклад, навчально-дослідний інститут, місце роботи у разі закінчення навчання; місто, в якому його розташовано, держава (шрифт – курсив); назва статті (великі літери, шрифт – напівжирний); анотація 3-5 речень тією мовою, що й тези, ключові слова, текст.
  • Сторінки не нумеруються.
  • Назва файлу має бути підписана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції (наприклад, Іванов_І.І._тези)
  • Використана література (без повторів) оформлюється в кінці тексту під назвою «Література:». У тексті виноски позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [1, с. 55].

Порядок подання матеріалів на OSP-2015:
Для участі у конференції необхідно надіслати оргкомітету до 12 травня 2015 р. (включно) на електронну скриньку Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. наступні документи:
а) тези доповіді українською, польською, англійською, російською (на вибір учасника);
б) відскановану (сфотографовану) квитанцію про сплату організаційного внеску (назва файлу має бути підписана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції та має містити у другий часті слово «Квитанція» (наприклад, Іванов_І.І._Квитанція);
в) заявку на участь у конференції (назва файлу має бути підписана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції та має містити у другий часті слово «Заявка» (наприклад, Іванов_І.І._Заявка).

Організаційний внесок:
Організаційний внесок за участь у конференції складає:
- з електронним збірником і програмою конференції у форматі PDF – 50 грн., для докторів наук – безкоштовно.
- з друкованим збірником і друкованою програмою конференції - 150 грн., для докторів наук – 75 грн.

Реквізити для оплати:
Картка ПриватБанку 4731 1856 0367 7227 Терепищий Сергій Олександрович.
Організаційний внесок включає видання збірника матеріалів конференції, програми та вартість пересилання.

Збірник тез конференції буде надісланий учасникам конференції на поштову (або електронну) адресу, вказану у заявці, протягом тижня після проведення конференції.

Зразок оформлення заявки для участі у конференції OSP-2015:
1. Прізвище, ім’я, по батькові учасника
2. Прізвище, ім’я, по батькові наукового керівника (у разі його наявності)
3. Напрям конференції (наприклад, політичні науки)
4. Місце роботи (навчання)
5. Контактний телефон
6. E-mail
7. Поштова адреса для направлення збірнику матеріалів конференції.

Координати оргкомітету OSP-2015:
Координатори конференції:
Сергій Терепищий, кандидат філософських наук, доцент
Телефон: +38-066-257-20-61
Вадим Герасимович, Голова Союзу обдарованої молоді
Телефон: +38-068-363-58-27
Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Поштова адреса:
Університет новітніх технологій
пров. Машинобудівний, 28
Київ, Україна
03067