Практична школа: Методологія використання 3D ГІС

На базі університету новітніх технологій відбудеться одноденна практична школа «Методологія використання 3D ГІС», яка пройде 4 лютого 2015 року, початок о 10:00 годині, за адресою м. Київ провулок Машинобудівний, 28.

Програма практична школи: сучасні ГІС; 3D просторові дані; Google/Trimble Sketchup; Autodesk InfraWorks; Esri CityEngine; створення 3D-моделей за фотозображенням; 3D Printing; лазерне та лідарне сканування.

Організаторами практичної школи виступили: Всеукраїнський благодійний Фонд сприяння розвитку геоінформаційних технологій та послуг "ГІС-Асоціація України" та Університет новітніх технологій.

Участь у заході візьмуть наступні заклади та організації: Національний екологічний центр України, Одеська державна Академія будівництва та архітектури, Університет новітніх технологій, ТОВ "БломІнфо-Юкрейн", Природа України (pryroda.in.ua) та інші.

Для участі в заході зареєструйтесь за посиланням. З усіх питань щодо участі в практичній школі звертайтесь на електрону адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.