УНТ разом з фондом "АНТИСНІД" проведуть семінари "Можливості мереж не мають меж"

 Університет новітніх технологій разом з благодійним фондом Олени Пінчук "АНТИСНІД" проведуть черговий семінар "Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній та ефективного фандрейзингу"

 Безкоштовні семінари пройдуть на безоплатній основі для PR-фахівців громадських організацій, благодійних та соціальних проектів, для журналістів та студентських активістів з регіонів.

Метою семінару є  навчитися вести в он-лайні малобюджетні або безбюджетні медіа компанії та залучати додатковi ресурси на благодiйнi проекти.

Семінари відбудеться 8&9 та 10&11 вересня, в місті Києві.

Ми запросили найкращих українських фахівців, які розкажуть про технології та свій власний досвід он-лайн комунікацій:

  • робота в соціальних мережах – ВКонтакте, Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram, Google+;
  • створення та розвиток веб-сайтів;
  • ведення блогів та створення новин;
  • юридична база роботи в мережі;
  • фандрайзинг у соціальних мережах;
  • успішні кейси он-лайн кампаній.

Робота у групах буде ґрунтуватися на завданнях з реальної практики учасників семінарів. Роздаткові матеріали по всіх лекціях, кава та ланч гарантуються ))

Заявку на участь можна завантажити на сайті Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД».

Контактна особа: Олександр Познiй, координатор проекту, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Кiнцевий термiн прийняття заявок на участь у семінарах: 1 вересня 2014 року.

Умови участi: приймаються заяви вiд представникiв регiональних органiзацiй. Органiзатори семiнару сплачують проживання та харчування.

Увага! Вартiсть проїзду не вiдшкодовується.

Кількість місць є обмеженою, група буде формуватися з метою створення найбільш ефективного середовища для обміну досвідом у процесі семінара.

Організатори: Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» за пiдтримки The Coca-Cola Foundation в рамках проекту Safe Connection спільно з Університетом новітніх технологій, Науково-технічним центром новітніх технологій Національної Академії Наук України та проекту Pact "Покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представників груп найвищого ризику в Україні".