Сьогодні розпочалась вступна кампанія

Згідно з затвердженими Правилами прийому, прийом заяв та документів від вступників на основі повної загальної середньої освіти на денну форму навчання розпочинається 11 липня та закінчується 01 серпня (на основі повної загальної середньої освіти), крім випадків, коли вступники мають складати вступні екзамени. Для них прийом документів закінчується 24 липня. Вступні екзамени проводяться з 21 до 31 липня включно.

Прийом заяв та документів від осіб, які вступають на навчання на основі базової загальної середньої освіти, закінчується 01 серпня. Вступні екзамени проводяться з 25  липня до 01 серпня включно.

Вступники мають право подавати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2014 році або сертифікати чи їх дублікати за2013, або 2012, або 2011, або 2010, або 2009, або 2008 рік.

 Вступник може подати заяву (заяви) в паперовому або в електронному вигляді не більше ніж до п’яти вищих навчальних закладів України та не більше ніж на три напрями підготовки (спеціальності) в кожному навчальному закладі.

Заява в електронному вигляді подається шляхом заповнення вступником електронної форми в режимі он-лайн.

Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра приймаються сертифікати ЗНО – не нижче 124 балів з непрофільних конкурсних предметів та не нижче 140 балів з профільних предметів.

Вищий навчальний заклад за рішенням приймальної комісії допускає до участі в конкурсному відборі для вступу на навчання вступника, який має кількість балів з одного з непрофільних конкурсних предметів, визначених правилами прийому до вищого навчального закладу, нижче 124 балів за умови, якщо кількість балів з профільного конкурсного предмета становить не нижче 170 балів.

Право брати участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі на їх вибір мають особи, які здобули повну загальну середню освіту в 2007 році і раніше.

На додаткові бали можуть розраховувати Призери IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів та IIIетапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук (від 30 до 50 балів).

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі повної та базової загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 12 годин 02 серпня.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі повної загальної освіти відбувається не пізніше 25 серпня.

Приймальна комісія працює з понеделка по пятницю з 9:00 до 17:30, перерва з 12:00 до 12:30. В суботу з 10:00 до 14:00 без перерви.