УНТ розпочав програму соціальної відповідальності для випускників шкіл з регіону АТО

Університет новітніх технологій (УНТ), один із найсучасніших інноваційних університетів столиці, оголосив про готовність надати 50-відсоткову знижку на навчання студентів зі Східної України і закликав інші приватні навчальні заклади долучитися до цієї ініціативи.

«Звичайно, те, що зараз відбувається в Україні, особливо на Сході та в Криму, дуже негативно впливає на всі сфери життя нашої держави – і на систему освіти зокрема. І, звісно, через бойові дії страждають, в першу чергу, люди. Десятки тисяч потенційних абітурієнтів позбавлені можливості жити і навчатися в своєму регіоні. Тому ми вирішили допомогти їм – не зважаючи на майбутні збитки»,– сказав проректор УНТ Сергій Бабак.

Університет новітніх технологій ухвалив рішення дотувати навчання студентів з Донецької та Луганської областей та запровадити для них спеціальні ціни на весь термін навчання. УНТ готовий забезпечити цих студентів гуртожитком, психологічною підтримкою та допомогою у пошуку роботи в Києві.
«Ці діти пережили війну. І вони дійсно потребують нашої підтримки і допомоги. Ми закликаємо інші навчальні заклади підтримати нашу ініціативу, тому що за сьогоднішніми випускниками наше майбутнє – майбутнє єдиної та сильної країни», – підкреслив проректор.

В середині червня головний координатор з гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй Валері Амос заявила про погіршення гуманітарної ситуації в Україні. За даними ООН, через бої на Сході України свої домівки покинули 34 тисячі осіб. Зокрема, заявила Амос, кількість переміщених осіб в Україні досягає 19 тисячі осіб.

Також 15 тисяч українських громадян покинули місце свого проживання в районах, де немає міжнародних спостерігачів. Серед людей, які вимушені змінити постійне місце проживання, багато випускників середніх шкіл та молоді, яка планувала в цьому році вступати до вищих навчальних закладів. Нажаль, більшість з них можуть відмовитись від своїх планів.

Університет новітніх технологій. Інформаційна довідка

Університет новітніх технологій (УНТ) був створений у 1996 році в формі Київського інженерно-технічного інституту – КІТІ. У грудні 2004 року його було перетворено на Інститут землевпорядкування та інформаційних технологій при Національному авіаційному університеті. І, нарешті, в грудні 2011 року – на Університет новітніх технологій.

На сьогодні УНТ є вищим навчальним закладом недержавної форми власності, що готує спеціалістів з 8 спеціальностей, які охоплюють широке коло питань земельно-правових відносин: геодезії, фотограмметрії, землевпорядкування та кадастру, геоінформаційних систем і технологій, фінансів, правознавства, екології та охорони навколишнього середовища, інформаційних управляючих систем і технологій.

За час існування УНТ випустив більше 6500 бакалаврів, спеціалістів і магістрів.Навчальний процес в університеті забезпечується фахівцями з великим науково-педагогічним та професійним досвідом.

Велику увагу педагоги університету приділяють науковій роботі, залучаючи до неї і студентів. Всього за період становлення і розвитку університету здійснено більше 100 наукових розробок, на які отримано патенти України, публікуються монографії, статті, доповіді, що є основою наукового потенціалу УНТ.

Наукові дослідження та розробки здійснюються також у вигляді науково-технічного співробітництва спільно з провідними науковими установами та вищими навчальними закладами України – тому числі з Науково-технічним центром новітніх технологій, Інститутом космічних досліджень, Центром аерокосмічних досліджень Інституту геологічних наук НАН України, Чернігівським державним інститутом економіки та управління, Національним університетом водного господарства та природокористування.

За детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь до Олександра Познiя, фахівця зі зв’язків із ЗМI Університету новітніх технологій: +380 50 410 21 80, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..