Семінар "Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній та ефективного фандрейзингу"

15-16 квітня в м. Києві, Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» за пiдтримки The Coca-Cola Foundation в рамках проекту Safe Connection, спільно з Університетом новітніх технологій та Науково-технічним центром новітніх технологій Національної Академії Наук України проведуть дводенний семінар на тему: "Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній та ефективного фандрейзингу".

Семінар проводитиметься для PR-фахівців громадських організацій, благодійних та соціальних проектів, для журналістів та студентських активістів.

Мета семінару - навчитися вести в он-лайні малобюджетні або безбюджетні медіа компанії та залучати додаткові ресурси на благодiйнi та соціальні проекти.

Тренери семінару - найкращі українські фахівці, які розкажуть про технології та свій власний досвід он-лайн комунікацій:
    робота в соціальних мережах – ВКонтакте, Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram, Google+;
    створення та розвиток веб-сайтів;
    ведення блогів та створення новин;
    юридична база роботи в мережі;
    фандрейзинг у соціальних мережах;
    успішні кейси он-лайн кампаній.
    Робота у групах буде ґрунтуватися на завданнях з реальної практики учасників семінару.

Участь у семінарі – безкоштовна. Заявку на участь можна завантажити на сайті Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД».

Контактна особа: Олександр Познiй, координатор проекту, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Кiнцевий термiн прийняття заявок на участь: 1 квiтня 2014 року.

Організатори: Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» за пiдтримки The Coca-Cola Foundation в рамках проекту Safe Connection, спільно з Університетом новітніх технологій та Науково-технічним центром новітніх технологій Національної Академії Наук України.