В УНТ відбувся семінар на тему: «Публічні виступи»

14 лютого 2014 року в Університеті новітніх технологій було проведено відкрите практичне заняття для всіх бажаючих студентів університету на тему: «Успішний виступ на семінарах, зборах та конференціях».

Під час заняття розглядалися основні етапи підготовки до виступу а саме: підбір матеріалу, фактів і аргументів; складання плану; літературна обробка тексту; вивчення тексту для вільного викладення перед слухачами та відпрацювання художнього виконання, виголошення з інтонацією, мімікою та жестикуляцією.

Заняття провела Герасимович Марія Всеволодівна викладач вищої категорії Оптико-механічного технікуму Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.

Під час виступу вона щиро поділилася своїм досвідом викладання та технологіями ораторських виступів. Тим більше, що її педагогічний стаж складає більше 20 років.

Семінар відбувся в рамках стажування викладача. в Університеті новітніх технологій на кафедрі «Соціально-гуманітарних та фундаментальних дисциплін». під головуванням завідувача кафедри, доктора філософських наук Матвєєва В.О. З цього приводу завідувач кафедри заявив, що дане практичне відкрите заняття дозволило, як студентам УНТ, так і викладачам нашої кафедри відчути високий професіоналізм Герасимович М.В., побачити її високу педагогічну майстерність. Такі заходи завжди стимулюють колег-освітян це більше удосконалювати свій професіоналізм, переймати досвід один одного».