Неурядові організації вчаться, як змінити країну за допомогою соціальних мереж

21 травня завершився цикл семінарів «Можливості мереж не мають меж», присвячених основним принципам онлайн комунікації та ефективного фандрейзингу. Два дводенні семінари, які відбулися в Києві, відвідали більше 60 співробітників благодійних фондів, громадських організацій, студентських рухів, а також журналісти, які спеціалізуються на соціальній тематиці, із 20 регіонів України. Семінари були організовані Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД» та Фундацією Кока-Кола в рамках спільного проекту Safe Connection спільно з Університетом новітніх технологій та Науково-технічним центром новітніх технологій Національної Академії Наук України.

МОН перенесло терміни вступної кампанії

Міносвіти вирішило перенести термін вступної кампанії, аби забезпечити можливість вступу абітурієнтів з Донецької та Луганської областей.

Як зазначається у повідомленні МОН, прийом документів буде розпочато 11 липня, а завершено – 7 серпня.
Перенесення термінів вступної кампанії стосується всієї України, додала перший заступник міністра освіти Інна Совсун. Воно пов’язане з неможливістю випускників з Донбасу пройти ЗНО під час основної сесії.

Вступники з Донецької та Луганської областей та абітурієнти, які з поважних причин не можуть скласти зовнішнє незалежне оцінювання під час основної сесії, зможуть пройти ЗНО з 1 по 15 липня.

Регіональний семінар "Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній та ефективного фандрейзингу"

Що: Безкоштовний семінар.

Для кого: для PR-фахівців громадських організацій, благодійних та соціальних проектів, для журналістів та студентських активістів з регiонiв.

Навіщо: щоб навчитися вести в он-лайні малобюджетні або безбюджетні медіа компанії та залучати додатковi ресурси на благодiйнi проекти.

Де й коли: 20-21 травня, Київ.

Підсумки роботи семінару «Можливості мереж не мають меж»

15-16 квітня в Києві  пройшов семінар «Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній.

Учасниками семінару стали 30 представників різноманітних громадських організацій, благодійних фондів, студентські активісти та учасники соціальних ініціатив. Кількість поданих заявок на участь в п’ять разів перевищила можливу кількість учасників.

Спікерами семінару були: Юлія Мак-Гафі (незалежний медіа експерт), Дмитро Гадомский (адвокат в сфері ІТ-законодавства), Юрій Гладкий (Digital експерт), Ілона Фанта (журналіст), Іван Омелян (медіа тренер), Олеся Жулинська (PR – експерт) та багато інших експертів в сфері соціальний комунікацій та фандрайзингу.

Верховна Рада України прийняла у першому читанні Законопроект «Про вищу освіту»

Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №1187-2 «Про вищу освіту». За відповідне рішення проголосувало 230 народних депутатів. Фракція комуністів не брала участі у голосуванні, у фракції Партії регіонів рішення підтримав 1 депутат.

Законопроект «Про вищу освіту» був розроблений ще у 2012 році робочою групою, яку очолював ректор НТУУ «КПІ» Михайло Згуровський. Робота над законопроектом здійснювалася на засадах обговорення представниками громадськості, студентства та освітніх організацій. Через Інтернет було отримано понад 3 тисячі пропозицій, в робочій групі взяли участь представники понад 30 організацій.