Додаткове зарахування студентів 2015

УНТ проводитиме додаткове зарахування студентів на вакантні місця ліцензованого обсягу абітурієнтів, які вступали до інших ВНЗ, але за будь-яких причин не вступили. Прийом документів проходитиме до 16 вересня 2015 року включно.

Конкурс оголошується на наступні напрями, спеціальності:
- «Фінанси і кредит» (бакалавр, спеціаліст);
- «Геодезія, картографія та землеустрій» (бакалавр); «Землеустрій та кадастр», «Геодезія», «Фотограмметрія», «Геоінформаційні системи та технології» (спеціаліст, магістр);
- «Правознавство» (бакалавр, спеціаліст);
- «Комп'ютерні науки» (бакалавр, спеціаліст);
- «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» (бакалавр, спеціаліст).

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ 2015

Починаючи з 03 серпня відбуватиметься вручення дипломів. Дипломи вручатимуться випускникам  магістрам, спеціалістам та бакалаврам денної та заочної форми навчання.

Видача дипломів відбуватиметься за адресою: пров. Машинобудівний 28, каб. № 100

Безкоштовне навчання для найкращих студентів

Університет новітніх технологій для вступників 2015 року започаткував соціальну програму «Університетська стипендія». Ідея програми – фінансування навчання найкращих студентів за рахунок університету.

Метою створення стипендіальної програми є бажання надати підтримку талановитим та розумним випускникам шкіл здобути якісну вищу освіту за рахунок Університету.

Підсумки I науково-практичної конференції «OSP-2015»


20-21 травня 2015 року в м. Люблін пройшла міжнародна науково-практична конференція: «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА - 2015» («OSP-2015»). Організаторами конференції виступили: Університет новітніх технологій, Університет економіки та інновацій (Польща) та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Союз обдарованої молоді». Участь у конференції взяли науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, аспіранти та здобувачі, студенти, та науковці .

Студентів денної форми навчання звільнили від проходження служби в армії

Президент Петро Порошенко підписав закон, яким звільняються від військової служби за мобілізацією в особливий період студенти, аспіранти та докторанти денної форми навчання.

Документом вносяться зміни до статті 23 закону "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" та пункту 1 частини восьмої статті 26 закону "Про військовий обов'язок і військову службу".

Відповідно до ухвалених змін, військовослужбовці, які є студентами, аспірантами чи докторантами денної форми навчання та були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період, звільняються зі служби. Таким чином забезпечуються рівні умови щодо реалізації вищезазначеними громадянами права на освіту.