Міжнародна наукова конференція "Морські геолого-геофізичні дослідження: фундаментальні та прикладні аспекти"

8-9 листопада 2018 року в м. Одеса на території Одеського національного університету імені І.І. Мечникова була проведена Міжнародна наукова конференція "Морські геолого-геофізичні дослідження: фундаментальні та прикладні аспекти".

Конференція присвячена 100-річчю від дня заснування Національної академії наук України та 50-річчю кафедри загальної та морської геології Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова.

Приватний навчальний заклад Університет новітніх технологій прийняв участь у конференції.

Приватний вищий навчальний заклад Університет новітніх технологій продовжує конкурс на заміщення посади ректора

Претенденти на посаду ректора університету подають до закладу такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі на ім'я засновників ПВНЗ Університет новітніх технологій;
  • особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром Зх4сантиметри;
  • автобіографію;
  • копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. №1465 (Офіційний вісник України, 2000 p., №39, ст. 1656);
  • копію паспорта;
  • копію трудової книжки;
  • стратегію розвитку університету на період 2019 - 2024 p.p.

Поздоровлення

Шановні колеги!

Бороденко Наталія Дмитрівна

Боровий Валентин Олександрович

Малік Тетяна Миколаївна

Яковишен Наталія Дмитрівна

Вітаємо Вас с Днем Народження!!! Бажаємо здоров'я, успіхів, натхнення в житті і праці!

З повагою, колектив університету!

Вступне слово Ректора

Ректор

 ШАНОВНІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!

Настав час, коли Вам необхідно знайти відповідь на доленосне питання – куди піти навчатися.

Ви повинні подбати про отримання сучасної високоякісної вищої освіти, яка дозволить Вам у подальшому забезпечити щасливе і заможне життя та можливість достойно подбати про своїх дітей та батьків.

Швидкий розвиток суспільного життя в Україні і становлення ринкової економіки сприяє демократизації освітянського середовища та появі цілої низки вищих навчальних закладів нового покоління, які стрімко розвиваються. Серед них – наш Університет новітніх технологій.

Спектр напрямів і спеціальностей, за якими Університет готує фахівців, широко охоплює вкрай важливе на сьогоднішній день питання для України: питання земельних відносин. Для розв’язання поставлених завдань на вибір абітурієнтів представлені такі спеціальності, як геодезія, землеустрій та кадастр, геоінформаційні системи і технології, правознавство, екологія та охорона навколишнього середовища.

У наших студентів є великі перспективи в сфері мінеральних ресурсів.

3-го та 4-го липня 2018 року пройшла Перша конференція громадської ради з питань мінеральних ресурсів товариства «Знання» України, на якій було затверджено дорожню карту впровадження напрямків діяльності. Студенти та випускники Університету новітніх технологій мають можливість буди задіяними та працювати в розглянутих питаннях та в поставлених задачах на круглих столах конференції: