II МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА - 2015»

20-21 листопада 2015 року в м. Києві пройде ІІ міжнародна науково-практична конференція: «ОСОБИСТІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО, ПОЛІТИКА - 2015» («OSP-2015»). Організаторами конференції виступили Університет новітніх технологій (Україна), Університет економіки та інновацій (Польща) та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Союз обдарованої молоді».

Підсумки першого ярмарку "Географічно-інформаційна Україна"

14 жовтня 2015 року в рамках GIS-Fest Ukraine 2015 Перший ярмарок "Географічно-інформаційна Україна" Університет новітніх технологій представив проект «Ефективний шлях впровадження зонінгу в населених пунктах», авторами якого є д.т.н., проф. Боровий Валентин Олександрович, та випускник магістратури 2013 року, кафедри «Землеустрою та кадастру, геоінформаційних систем і технологій» УНТ Зарицький Олександр Васильович. Конкурс проектів, що включав кращі роботи впроваджені останнім часом українськими компаніями та підприємствами з використанням сучасних ГІС та технічних засобів збору та обробки просторової інформації проводився безпосередньо на майданчику біля музею космосу.

Додаткове зарахування студентів 2015

УНТ проводитиме додаткове зарахування студентів на вакантні місця ліцензованого обсягу абітурієнтів, які вступали до інших ВНЗ, але за будь-яких причин не вступили. Прийом документів проходитиме до 16 вересня 2015 року включно.

Конкурс оголошується на наступні напрями, спеціальності:
- «Фінанси і кредит» (бакалавр, спеціаліст);
- «Геодезія, картографія та землеустрій» (бакалавр); «Землеустрій та кадастр», «Геодезія», «Фотограмметрія», «Геоінформаційні системи та технології» (спеціаліст, магістр);
- «Правознавство» (бакалавр, спеціаліст);
- «Комп'ютерні науки» (бакалавр, спеціаліст);
- «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» (бакалавр, спеціаліст).

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ 2015

Починаючи з 03 серпня відбуватиметься вручення дипломів. Дипломи вручатимуться випускникам  магістрам, спеціалістам та бакалаврам денної та заочної форми навчання.

Видача дипломів відбуватиметься за адресою: пров. Машинобудівний 28, каб. № 100

Безкоштовне навчання для найкращих студентів

Університет новітніх технологій для вступників 2015 року започаткував соціальну програму «Університетська стипендія». Ідея програми – фінансування навчання найкращих студентів за рахунок університету.

Метою створення стипендіальної програми є бажання надати підтримку талановитим та розумним випускникам шкіл здобути якісну вищу освіту за рахунок Університету.