Семінар "Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній та ефективного фандрейзингу"

15-16 квітня в м. Києві, Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» за пiдтримки The Coca-Cola Foundation в рамках проекту Safe Connection, спільно з Університетом новітніх технологій та Науково-технічним центром новітніх технологій Національної Академії Наук України проведуть дводенний семінар на тему: "Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній та ефективного фандрейзингу".

Семінар проводитиметься для PR-фахівців громадських організацій, благодійних та соціальних проектів, для журналістів та студентських активістів.

МОН оприлюднило план дій на 100 днів

На першій прес-конференції 4 березня 2014 року було оголошено про пріоритети діяльності нового керівництва МОН. Головне завдання міністерства – сприяти досягненню навчальними закладами найвищої якості освіти, ліквідувати щоденний контроль, відмовитися від репресивних функцій, перейти на засади партнерської співпраці із закладами освіти. У рамках програми діяльності Кабінету Міністрів України на 100 днів Міністерство освіти і науки розробило свій план дій, що його можна розпочати та частково виконати за цей короткий період.

Прозорість нашої роботи та врахування думки громадськості є першочерговими критеріями. Тому ми публікуємо план дій і закликаємо студентів, освітян та експертів долучатися до конкретних кроків у напрямі його реалізації.

100 днів Міністерства освіти і науки України

Сергія Квіта призначено Міністром освіти і науки України

Сьогодні відбулася прес-конференція нового керівництва Міністерства освіти і науки України на тему «Нові кроки в освітній політиці України».

У ній взяли участь Міністр освіти і науки України Сергій Квіт, перший заступник Міністра Інна Совсун, заступник Міністра Павло Полянський.

Сергій Квіт зазначив, що «Міністерство освіти і науки переходить від щоденного контролювання роботи навчальних закладів до того, що ми допомагатимемо нашим закладам освіти займатися власне якістю. Тобто у центрі нашої уваги – якість. Якість навчання, якість викладання та якість наукових досліджень. Завдання Міністерства – сприяти досягненню нашими навчальними закладами найвищої якості, а не щодня їх контролювати».

В УНТ відбувся семінар на тему: «Публічні виступи»

14 лютого 2014 року в Університеті новітніх технологій було проведено відкрите практичне заняття для всіх бажаючих студентів університету на тему: «Успішний виступ на семінарах, зборах та конференціях».

Під час заняття розглядалися основні етапи підготовки до виступу а саме: підбір матеріалу, фактів і аргументів; складання плану; літературна обробка тексту; вивчення тексту для вільного викладення перед слухачами та відпрацювання художнього виконання, виголошення з інтонацією, мімікою та жестикуляцією.

Заняття провела Герасимович Марія Всеволодівна викладач вищої категорії Оптико-механічного технікуму Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.

Звернення Дмитра Табачника у зв’язку з ситуацією в Україні

Шановні батьки, вчителі та викладачі, учні та студенти!

Зараз Україна переживає нелегкі часи. І в ці складні дні хочу звернутися до всіх сімей, в яких є мати, батько, сини та доньки, брати і сестри, рідні та близькі родичі. Найголовнішим у кожній сім’ї є життя та здоров’я дітей. Діти завжди у скрутну хвилину звертаються до своїх батьків. Тому прошу – бережіть один одного!

Неможливо спокійно дивитися на те, до чого вдаються певні політики та радикальні активісти заради досягнення своїх цілей і задоволення політичних амбіцій. Заклики та заяви перемішалися з незаконними діями і правопорушеннями.

Прошу – не піддавайтеся на провокації, бережіть найголовнішу цінність – людське життя!