УМЕНЬШИЛИ КОЛИЧЕСТВО БЮДЖЕТНЫХ МЕСТ В ИНСТИТУТАХ И УНИВЕРСИТЕТАХ

Кабинет министров утвердил объемы государственного заказа на подготовку специалистов, научных, научно-педагогических и рабочих кадров, повышение квалификации и переподготовку кадров в 2019 году, а также проектные объемы госзаказа на 2020 и 2021 годы.
Об этом сообщается на сайте Минэкономразвития и торговли.
Отмечается, что общий объем подготовки специалистов в 2019 году предусмотрен в количестве 182 567 человек, в том числе по дневной форме обучения - 161 794 человека, что меньше утвержденных в 2018 году показателей на 1,3% и 2,3% соответственно.

25 червня 2019 року відбулась зустріч та підписання Меморандуму про співпрацю

 Циндаоський інститут біоенергетики і процеса Академії наук Китаю та Університет новітних технологій в особі ректора Пунько В.П. провели переговори і підписали Меморандум про співпрацю.

Обидві Сторони домовилися про наступне: Обидві Сторони погодили можливість і вид співпраці в сфері науки і технологій та в галузі обміну фахівцями.

Відповідно до цього меморандуму, Китайська сторона виконає наступні зобов'язання: надання наукових вимог для проведення науково-технічного співробітництва.

Відповідно до цього меморандуму, Українська Сторона виконає наступні зобов'язання: відправить відповідних фахівців до Китаю на прохання Китайської сторонни для презентації, проведення технічного обміну та проектної співпраці в зазначений китайською стороною період.

 Ознайомитись з фотозвітом, програмою заходу та Меморандумом можна нижче:

Круглий стіл в ПВНЗ Університеті новітніх технологій

13 червня 2019 року в Університеті новітніх технологій відбулося засідання круглого столу. Розгядались наступні теми:

1. Презентація  Чорнобильського Заповідника.

2. Реорганізація геологічної сфери.

3. Запрошення ПВНЗ УНТ в конгрес США Германом Пірчнером з Американської ради з питань зовнішньої політики.

Захист магістерських робіт

 12 червня 2019 року пройшов захист магістерських робіт за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій за такими спеціалізаціями: Геодезія, Геоінформаційні системи і технологій, Землеустрій та кадастр.

Курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів та сертифікованих інженерів-землевпорядників

У червні ПВНЗ Університет новітніх технологій розпочав набір слухачів на Курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів та сертифікованих інженерів-землевпорядників.

Місце проведення: пров. Машинобудівний, 28 (ПВНЗ Університет новітніх технологій).

Проводяться курси на підставі Угоди про співробітництво між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр України) та Приватним вищим навчальним закладом Університетом новітніх технологій (ПВНЗ УНТ).

Посилання на офіційний сайт Держгеокадастру з переліком ЗВО.

Додаткова інформація/реєстрація: (044)  503-07-86, 503-07-89;

пров. Машинобудівний, 28, каб 309;

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.