Професійне свято всіх працівників геології, геофізики, геодезії, картографії та землеустрою України!

Колектив Приватного вищого навчального закладу Університету новітніх технологій від усієї душі вітає всіх працівників геології, геофізики, геодезії, картографії та землеустрою України з професійним святом - Днем геолога! Для нашої країни, наділеної багатющими природними ресурсами, геологія є однією зі складових для стабільного розвитку економіки. Дякуємо Вам за гідну роботу і бажаємо здоров'я, щастя, благополуччя та подальших успіхів у Вашій благородній справі!

Договір про спільну діяльність з Навчально-науковим інститутом «ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ» Київського національного університету імені Тараса Шевченка

26 березня 2019 року Навчально-науковий інститут «ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ» Київського національного університету імені Тараса Шевченка (надалі - ІНСТИТУТ), в особі Директора Михайлова Володимира Альбертовича, що діє на підставі Положення, з однієї сторони та Приватний вищий навчальний заклад «УНІВЕРСИТЕТ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ» (надалі - УНІВЕРСИТЕТ), в особі виконуючого обов’язки Ректора Пунько Володимира Павловича, що діє на підставі Статуту, з іншого боку, уклали Договір про спільну діяльність.

Договір про спільну діяльність

Меморандум про співпрацю з НАЦІОНАЛЬНИМ АВІАЦІЙНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ

25 березня 2019 року НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (надалі - НАУ), в особі ректора Ісаєнка Володимира Миколайовича, який діє на підставі Статуту, з однієї сторони та Приватний вищий навчальний заклад УНІВЕРСИТЕТ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ (надалі - УНТ), в особі виконуючого обов’язки ректора Пунько Володимира Павловича, який діє на підставі Статуту, з іншої сторони, в подальшому разом поіменовані Сторони, визнаючи необхідність зміцнення партнерських зв’язків щодо підготовки абітурієнтів до вступу до закладів вищої освіти України та проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю; виходячи із взаємних інтересів у встановленні співробітництва між Сторонами, з метою розвитку та укріплення освітніх, наукових та інформаційних зв’язків, уклали цей Меморандум про співпрацю.

Меморандум про співпрацю

Угода про співпрацю з Чорнобильським радіаційно-екологічним біосферним заповідником

21 березня 2019 р. Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник, в особі в.о. директора Галущенка Олександра Миколайовича, який діє на підставі Положення, з одного боку, та Університет новітніх технологій, в особі в.о. ректора Пунько Володимира Павловича, який діє на підставі Статуту, з другого боку, далі «Сторони», погодилися підписати цю Угоду про співпрацю.

Угода про співпрацю

РЕЙТИНГ ЛУЧШИХ УНИВЕРСИТЕТОВ МИРА ПО ВЕРСИИ TIMES HIGHER EDUCATION

Рейтинг лучших университетов мира (THE World University Rankings) — глобальное исследование и сопровождающий его рейтинг лучших высших учебных заведений мирового значения. Рассчитан по методике британского издания Times Higher Education (THE) при участии информационной группы Thomson Reuters. Считается одним из наиболее влиятельных глобальных рейтингов университетов. Рейтинг разработан в 2010 году Times Higher Education совместно с Thomson Reuters в рамках глобального проекта Global Institutional Profiles Project и пришёл на смену популярному рейтингу World University Rankings, который выпускался с 2004 года Times Higher Education совместно с компанией Quacquarelli Symonds. В свою очередь Quacquarelli Symonds с 2010 года выпускает рейтинг лучших университетов мира под названием QS World University Rankings, который также считается одним из ведущих в этой области.

РЕЙТИНГ ЛУЧШИХ УНИВЕРСИТЕТОВ МИРА ПО ВЕРСИИ TIMES HIGHER EDUCATION