Договір про спільну діяльність з «НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ОРАНТА»

25-го червня 2019 року був підписаний договір про спільну діяльність з ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ОРАНТА» та Приватним вищим навчальним закладом УНІВЕРСИТЕТ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ.

Ознайомитись з договром можна за посиланням Договір про спільну діяльність з ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ОРАНТА»

МОН затвердило 100 сучасних стандартів вищої освіти

Міністерство освіти і науки затвердило 100 сучасних стандартів вищої освіти: 73 – бакалавра та 27 – магістра. Про це повідомляє пресслужба МОН, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

Так, зокрема, в стандартах прописано очікувані результати студента для його успішного завершення навчання.

"Починається постійна зміна нових технологій, нових матеріалів, нових компетентностей, які від нас очікують роботодавці, від наших випускників, від наших дітей. Тому ми зобов’язані оновлювати зміст освіти. Таке оновлення змісту йде також у вищій освіті. Я хочу доповісти вам, що нами вже зараз затверджено 100 стандартів вищої освіти, які розроблялися і науково-педагогічними працівниками і, головне, роботодавцями так само", – пояснила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Вказано, що нові стандарти розроблялися з весни 2016 року із залученням понад 800 фахівців з вишів, наукових установ та представників роботодавців.

ПВНЗ Університет новітніх технологій уклав Декларацію з WYZSZA SZKOLA EKONOMICZNA W BIALYMSTOKU

ПВНЗ Університет новітніх технологій та WYZSZA SZKOLA EKONOMICZNA W BIALYMSTOKU ( ВИЩА ЕКОНОМІЧНА ШКОЛА В БІЛОСТОКУ) уклали декларацію про взаєморозуміння та співробітництво у сфері освіти та науково-дослідної діяльності, обміну студентами, викладачами, співробітниками та інформацією, розробки та впровадження (спільних) освітніх програм і наукових досліджень для взаємного визнання документів про освіту та результатів досліджень та спільної участі у програмах і проектах ЄС.

Ознайомитись з Декларацією

10-го липня розпочинається вступна кампанія ПВНЗ Університету новітніх технологій

Прийом до Університету здійснюється на денну та заочну форми навчання. Набір на освітньо-кваліфікаційний рівнень бакалавра здійснюється за такими спеціальностями:

081 Право
101 Екологія
193 Геодезія та землеустрій

Набір на освітньо-кваліфікаційний рівнень магістра здійснюється за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій. Можливий вступ на спеціалізації: Геодезія; Геоінформаційні системи і технології; Землеустрій та кадастр.