Університет новітніх технологій вітає з Днем ​​геолога

Університет новітніх технологій вітає чудових людей, які завдяки своїй роботі, допомагають знайти в надрах землі величезні скарби, запаси цінних ресурсів і стародавні таємниці, які надійно заховані на нашій планеті.

Бажаємо цікавих і продуктивних експедицій, багато важливих, стратегічних знахідок, унікальних родовищ і безцінних скарбів, прихованих під товщею землі. Нехай вас, завжди чекає успіх, супроводжує удача і допомагають знання і великий професіоналізм. З днем ​​геолога!

Вітання з ювілеєм Шнюкова Євгенія Федоровича від Університету новітніх технологій

Колектив Університету новітніх технологій вітає Шнюкова Євгенія Федоровича з 90-річчям.

Вітаємо з Днем народження, Євгеніє Федоровиче. В цей знатний ювілей, Ваші почесні 90 років щиро бажаємо Вам великого запасу сил, здоров’я і енергії!

Шнюков Євгеній Федорович (короткий нарис)

Карантин та протиепідемічні заходи Університету новітніх технологій

В Університеті новітніх технологій у відповідності до наказу міністерства 1/9-154 від 11.03.2020 року впроваджено карантин з 12.03.2020 - 03.04.2020.

 

ПАМ'ЯТКА від Відділу санітарної охорони території ГУ ДПСС в м.Києві

для керівників закладів вищої освіти на період підйому захворюваності на грип, ГРВІ та коронавірусної інфекції

На період підйому захворюваності на грип, ГРВІ та коронавірусної інфекції керівництво закладів повинно забезпечити проведенням протиепідемічних заходів:

І
Профілактичні заходи (щоденно)

1. Довести до відома студентів та працівників інформацію про необхідність студентам та працівникам залишатися вдома або в ізоляторі гуртожитку при виявленні ознак ГРВІ навіть у легкій формі.
2. Оперативне виявлення та ізоляцію студентів з ознаками ГРВІ шляхом організації "фільтрів", при необхідності – термометрії.

Привітання з Міжнародним жіночим днем

Університет новітніх технологій вітає з Міжнародним жіночим днем!

Шановні жінки!

Щиросердно вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем 8 березня!
Бажаємо весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!