ПВНЗ Університет новітніх технологій уклав Декларацію з WYZSZA SZKOLA EKONOMICZNA W BIALYMSTOKU

ПВНЗ Університет новітніх технологій та WYZSZA SZKOLA EKONOMICZNA W BIALYMSTOKU ( ВИЩА ЕКОНОМІЧНА ШКОЛА В БІЛОСТОКУ) уклали декларацію про взаєморозуміння та співробітництво у сфері освіти та науково-дослідної діяльності, обміну студентами, викладачами, співробітниками та інформацією, розробки та впровадження (спільних) освітніх програм і наукових досліджень для взаємного визнання документів про освіту та результатів досліджень та спільної участі у програмах і проектах ЄС.

Ознайомитись з Декларацією

10-го липня розпочинається вступна кампанія ПВНЗ Університету новітніх технологій

Прийом до Університету здійснюється на денну та заочну форми навчання. Набір на освітньо-кваліфікаційний рівнень бакалавра здійснюється за такими спеціальностями:

081 Право
101 Екологія
193 Геодезія та землеустрій

Набір на освітньо-кваліфікаційний рівнень магістра здійснюється за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій. Можливий вступ на спеціалізації: Геодезія; Геоінформаційні системи і технології; Землеустрій та кадастр.

УМЕНЬШИЛИ КОЛИЧЕСТВО БЮДЖЕТНЫХ МЕСТ В ИНСТИТУТАХ И УНИВЕРСИТЕТАХ

Кабинет министров утвердил объемы государственного заказа на подготовку специалистов, научных, научно-педагогических и рабочих кадров, повышение квалификации и переподготовку кадров в 2019 году, а также проектные объемы госзаказа на 2020 и 2021 годы.
Об этом сообщается на сайте Минэкономразвития и торговли.
Отмечается, что общий объем подготовки специалистов в 2019 году предусмотрен в количестве 182 567 человек, в том числе по дневной форме обучения - 161 794 человека, что меньше утвержденных в 2018 году показателей на 1,3% и 2,3% соответственно.

25 червня 2019 року відбулась зустріч та підписання Меморандуму про співпрацю

 Циндаоський інститут біоенергетики і процеса Академії наук Китаю та Університет новітних технологій в особі ректора Пунько В.П. провели переговори і підписали Меморандум про співпрацю.

Обидві Сторони домовилися про наступне: Обидві Сторони погодили можливість і вид співпраці в сфері науки і технологій та в галузі обміну фахівцями.

Відповідно до цього меморандуму, Китайська сторона виконає наступні зобов'язання: надання наукових вимог для проведення науково-технічного співробітництва.

Відповідно до цього меморандуму, Українська Сторона виконає наступні зобов'язання: відправить відповідних фахівців до Китаю на прохання Китайської сторонни для презентації, проведення технічного обміну та проектної співпраці в зазначений китайською стороною період.

 Ознайомитись з фотозвітом, програмою заходу та Меморандумом можна нижче: