МОН перенесло терміни вступної кампанії

Міносвіти вирішило перенести термін вступної кампанії, аби забезпечити можливість вступу абітурієнтів з Донецької та Луганської областей.

Як зазначається у повідомленні МОН, прийом документів буде розпочато 11 липня, а завершено – 7 серпня.
Перенесення термінів вступної кампанії стосується всієї України, додала перший заступник міністра освіти Інна Совсун. Воно пов’язане з неможливістю випускників з Донбасу пройти ЗНО під час основної сесії.

Вступники з Донецької та Луганської областей та абітурієнти, які з поважних причин не можуть скласти зовнішнє незалежне оцінювання під час основної сесії, зможуть пройти ЗНО з 1 по 15 липня.

Регіональний семінар "Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній та ефективного фандрейзингу"

Що: Безкоштовний семінар.

Для кого: для PR-фахівців громадських організацій, благодійних та соціальних проектів, для журналістів та студентських активістів з регiонiв.

Навіщо: щоб навчитися вести в он-лайні малобюджетні або безбюджетні медіа компанії та залучати додатковi ресурси на благодiйнi проекти.

Де й коли: 20-21 травня, Київ.

Підсумки роботи семінару «Можливості мереж не мають меж»

15-16 квітня в Києві  пройшов семінар «Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній.

Учасниками семінару стали 30 представників різноманітних громадських організацій, благодійних фондів, студентські активісти та учасники соціальних ініціатив. Кількість поданих заявок на участь в п’ять разів перевищила можливу кількість учасників.

Спікерами семінару були: Юлія Мак-Гафі (незалежний медіа експерт), Дмитро Гадомский (адвокат в сфері ІТ-законодавства), Юрій Гладкий (Digital експерт), Ілона Фанта (журналіст), Іван Омелян (медіа тренер), Олеся Жулинська (PR – експерт) та багато інших експертів в сфері соціальний комунікацій та фандрайзингу.

Верховна Рада України прийняла у першому читанні Законопроект «Про вищу освіту»

Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №1187-2 «Про вищу освіту». За відповідне рішення проголосувало 230 народних депутатів. Фракція комуністів не брала участі у голосуванні, у фракції Партії регіонів рішення підтримав 1 депутат.

Законопроект «Про вищу освіту» був розроблений ще у 2012 році робочою групою, яку очолював ректор НТУУ «КПІ» Михайло Згуровський. Робота над законопроектом здійснювалася на засадах обговорення представниками громадськості, студентства та освітніх організацій. Через Інтернет було отримано понад 3 тисячі пропозицій, в робочій групі взяли участь представники понад 30 організацій.

Семінар "Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній та ефективного фандрейзингу"

15-16 квітня в м. Києві, Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» за пiдтримки The Coca-Cola Foundation в рамках проекту Safe Connection, спільно з Університетом новітніх технологій та Науково-технічним центром новітніх технологій Національної Академії Наук України проведуть дводенний семінар на тему: "Можливості мереж не мають меж або Основні принципи он-лайн кампаній та ефективного фандрейзингу".

Семінар проводитиметься для PR-фахівців громадських організацій, благодійних та соціальних проектів, для журналістів та студентських активістів.