IV Міжнародна конференція Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України

Фахівці та вчені України та інших країн запрошуються до IV Міжнародної конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України за участю Американської Ради з питань зовнішньої політики при Конгресі США (AFPC), яка відбудеться у другої половині вересня 2019 року за програмою «Знайомство фахівців та вчених з бізнесом приватних компаній та фахівцями Конгресу США» за маршрутом: Київ (Товариство ЗНАННЯ України, УНІВЕРСИТЕТ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЇ) – Вашингтон (Конгрес США) – бізнес компанії (штати США) - Київ(Товариство ЗНАННЯ України, УНІВЕРСИТЕТ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЇ)».

Починаючи з липня 2018 року було проведено три Міжнародні конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України за участю Польської Академії Наук, Академії Наук Молдови, БЮРО ВЕРІТАС Білорусь, представників Китаю та інших (інформація додається на сайтах www.znannya.org.ua-РАДА та www.unt.kiev.ua -РАДА).

До участі у IV Міжнародної конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України запрошені представники Адміністрації України та Кабінету Міністрів України.

Рейтингові списки

ПВНЗ Університетом новітніх технологій підготовлені рейтингові списки для вступу на денну форму навчання. Ознайомитись зі списками можна за посиланнями:

Рейтинг 1 курс 081 Право (денна)

Рейтинг 1 курс 101 Екологія (денна)

Рейтинг 1 курс 193 Геодезія та землеустрій (денна)

Рейтинг 2 курс 193 Геодезія та землеустрій (денна)

Рейтинг Магістр 193 Геодезія та землеустрій (денна)

Для успішного зарахування вступників на денну форму навчання:

до 9 серпня 2019 р. необхідно принести оригінали документів про освіту на основі яких здійснюється вступ.

Договір про спільну діяльність з «НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ОРАНТА»

25-го червня 2019 року був підписаний договір про спільну діяльність з ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ОРАНТА» та Приватним вищим навчальним закладом УНІВЕРСИТЕТ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ.

Ознайомитись з договром можна за посиланням Договір про спільну діяльність з ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ОРАНТА»

МОН затвердило 100 сучасних стандартів вищої освіти

Міністерство освіти і науки затвердило 100 сучасних стандартів вищої освіти: 73 – бакалавра та 27 – магістра. Про це повідомляє пресслужба МОН, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

Так, зокрема, в стандартах прописано очікувані результати студента для його успішного завершення навчання.

"Починається постійна зміна нових технологій, нових матеріалів, нових компетентностей, які від нас очікують роботодавці, від наших випускників, від наших дітей. Тому ми зобов’язані оновлювати зміст освіти. Таке оновлення змісту йде також у вищій освіті. Я хочу доповісти вам, що нами вже зараз затверджено 100 стандартів вищої освіти, які розроблялися і науково-педагогічними працівниками і, головне, роботодавцями так само", – пояснила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Вказано, що нові стандарти розроблялися з весни 2016 року із залученням понад 800 фахівців з вишів, наукових установ та представників роботодавців.