4 та 5 грудня пройшла ІІ КОНФЕРЕНЦІЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ МІНЕРАЛЬНИХ РЕСУРСІВ ТОВАРИСТВА «ЗНАННЯ» УКРАЇНИ

У ІІ Конференції прийняли участь багато вчених та фахівців з різних гірничих галузей та фахівців з питань екології, фінансів, страхового бізнесу, інфраструктури, права та економіці України та вчені Польщі та Молдови.

ІІ Конференція пройшла в приміщеннях Товариства «Знання» України – Київському Планетарії.

Викриття ІІ Конференції відбулось 4 грудня 2018 року у залі Київського Планетарію.

Співробітництво ПВНЗ Університету новітніх технологій з Держгеокадастром

Приватний вищий навчальний заклад Університет новітніх технологій уклали договір з Держгеокадастром про співробітництво щодо підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та/або сертифікованих інженерів-геодезистів.

Симпозиум по науково-технічному співробітництву і обміну спеціалістами між Гуанси-Чжуанським автономним районом (КНР) і м. Києвом (Україна)

12 листопада 2018 року відбувся симпозиум по науково-технічному співробітництву і обміну спеціалістами між Гуанси-Чжуанським автономним районом (КНР) і м. Києвом (Україна) за участі ПВНЗ Університету новітніх технологій.

Міжнародна наукова конференція "Морські геолого-геофізичні дослідження: фундаментальні та прикладні аспекти"

8-9 листопада 2018 року в м. Одеса на території Одеського національного університету імені І.І. Мечникова була проведена Міжнародна наукова конференція "Морські геолого-геофізичні дослідження: фундаментальні та прикладні аспекти".

Конференція присвячена 100-річчю від дня заснування Національної академії наук України та 50-річчю кафедри загальної та морської геології Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова.

Приватний навчальний заклад Університет новітніх технологій прийняв участь у конференції.