Пройшла дружня зустріч щодо співпраці з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

5 січня 2019 року пройшла дружня зустріч, щодо співпраці з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

Зустріч пройшла з КОПНІНСЬКА-ПЕТРИЧЕНКО ЮЛІЄЮ ПЕТРІВНОЮ (Громадська організація «Центр підтримки молодих жінок») та з ПЕТРИЧЕНКО ПЕТРОМ МИКОЛАЙОВИЧЕМ (генеральний секретар Національної конфедерації професійних спілок України, голова Громадської палати України, голова Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення).

Підготовлено проект Третьої міжнародної конференції Громадської ради з питань мінеральних ресурсів товариства «Знання» України

 

Приватний вищий навчальний заклад займається організацією Третьої міжнародної конференції Громадської ради з питань мінеральних ресурсів товариства «Знання» України.

Вже готовий проект конференції, з яким можна ознайомитись.

Реєстрація учасників пройде з 14 до 31 січня 2019 року

 

Вітання ректора ПВНЗ Університету новітніх тенологій Пунька Володимира Павловича з Новим, 2019, роком

Шановні науковці й освітяни, колеги і друзі! Вітаю Вас із Різдвом Христовим і Новим роком!
2018-й став роком продовження глибинних перетворень в усіх сферах суспільного життя, зокрема й в освіті.
Фахівці ПВНЗ Університету новітніх тенологій активно працювали над визначенням змісту, методів і стандартів національної системи освіти. Усвідомлюючи важливість системотвірної ролі освіти у сучасному суспільстві, підтримуючи політику її інноваційного руху, і Президент, і Верховна Рада, й Уряд визначили чіткі пріоритети реформи освіти та її фінансування у 2019 році. Наше завдання – продовжувати наукове забезпечення модернізації освітньої системи України.
Шановні колеги, друзі! Напередодні світлих і радісних свят зичу кожному миру і злагоди, віри і готовності творити кращу долю, успіхів і процвітання. Нехай новий, 2019, рік принесе усім здоров’я, натхнення, реалізацію задумів у фаховій діяльності, щастя в особистому житті!

Вибори ректора ПВНЗ Університету новітніх технологій

20-го грудня 2018 року відбулися вибори ректора Приватного вищого навчального закладу Університету новітніх технологій.

За результатами голосування переміг  ПУНЬКО ВОЛОДИМИР ПАВЛОВИЧ доктор геолого-мінералогічних наук, Почесний розвідник надр, експерт з питань мінеральної сировини Європейської Комісії.

11 грудня 2018 пройшла конференція "Синергія: ІТ-освіта та ІТ-бізнес"

11 грудня 2018 ПВНЗ Університет новітніх технологій прийняв участь у заході, проведеному Асоціацією «Інформаційні технології України» «Синергія: ІТ-освіта та ІТ-бізнес».

На ньому були зібрані керівників державних органів, вітчизняних та закордонних вищих навчальних закладів і провідних ІТ-компаній для того, щоб знайти шляхи вирішення кадрових проблем та вдосконалення процесу освіти в галузі ІТ.

Окрім дискусії була можливість поспілкуватись в неформальній атмосфері з іншими гравцями ринку, дізнатись останні новини освітньої галузі та звести інформаційний місток з представниками профільних ВНЗ та ІТ-бізнесу.