Четверта міжнародна конференція «Синергія: ІТ-освіта та ІТ-бізнес»

Сінегрія: ІТ-освіта та ІТ-бізнес15 грудня 2016 року у бізнес-центрі «Парус» відбулася четверта міжнародна конференція «Сінегрія: ІТ-освіта та ІТ-бізнес» організатором якої є асоціація ІТ Ukraine, співорганізатор – Міністерство науки і освіти України за підтримки Комітету з питань інформації та зв’язку Верховної ради України, генеральний партнер – «Softserve». У конференції прийняли участь представники Університету.

Асоціація «Інформаційні технології України» об’єднує близько 50 провідних компаній індустрії розробки програмного забезпечення, представляє їх інтереси на національному та світових ринках, зокрема є національним представником України у Всесвітньому альянсі інформаційних технологій послуг (WITSA) і Європейській асоціації цифрових технологій (DigitalEurope).

Прийом документів продовжується

studentПроводиться прийом документів до Університету новітніх технологій для поновлення та переведення студентів, відрахованих з інших ВНЗ, на денну та заочну форму навчання.

З 19 вересня по 5 жовтня в Університеті проводиться другий етап вступної компанії з прийому документів на заочну форму навчання по всім спеціальностям.

Звертатись в прийомну комісію Університету.

Обрано нового завідувача кафедрою «Інформаційних технологій»

Відповідно до конкурсу про заміщення вакантної посади завідувача кафедрою  інформаційних технологій, було обрано завідувачем кафедри кандидата технічних наук зі спеціальності «Інформаційні технології» Мельника Юрія Віталійовича.

Новопризначений завідувач кафедрою має вчене звання старшого наукового співробітника з комп’ютерних інформаційних технологій та значний досвід викладацької та наукової роботи.

Термін підготовки бакалаврів скорочено до 3 років

Починаючи з 2016 навчального року Університет новітніх технологій переходить на нові навчальні плани підготовки бакалаврів, спеціалістів та магістрів. Відповідно до нововведень терміни навчання студентів, які вступатимуть на основі повної загальної середньої освіти на бакалаврі становитимуть 3 роки на стаціонарі та 4 роки заочно.

Університет став одним з перших в Україні, який почав готувати бакалаврів за 3 роки.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача кафедри інформаційних технологій

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади завідувача кафедри інформаційних технологій Приватного вищого навчального закладу Університет новітніх технологій (Університет).

 Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

вища технічна освіта, науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю кафедри.