Практична школа: Методологія використання 3D ГІС

На базі університету новітніх технологій відбудеться одноденна практична школа «Методологія використання 3D ГІС», яка пройде 4 лютого 2015 року, початок о 10:00 годині, за адресою м. Київ провулок Машинобудівний, 28.

Програма практична школи: сучасні ГІС; 3D просторові дані; Google/Trimble Sketchup; Autodesk InfraWorks; Esri CityEngine; створення 3D-моделей за фотозображенням; 3D Printing; лазерне та лідарне сканування.

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим

Шановні студенти та працівники Університету!

Від всього серця вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим.

Рік, що минув був достатньо складним та напруженим, повним непередбачуваних подій. В той же час цей рік показав, що ми українці завжди єдині та непереможні, з якими б нам труднощами не довелося б мати справу.

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади завідувача кафедри

Приватний вищий навчальній заклад Університет новітніх технологій оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача кафедри фундаментальної та соціально-гуманітарної підготовки Університету.

Резюме (з переліком наукових праць) від претендентів надсилати на ім'я першого проректора Бороденко Н.Д., за адресою: 03067, м. Київ-067, провулок Машинобудівний, 28. Термін подачі заявок до 13 квітня 2015 року. Довідки за телефоном - (044) 503-07-86

Всі студенти УНТ мають право на компенсацію частини витрат на навчання

Студенти Унт, які є платниками податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

Для цього необхідно до 31 грудня 2014 року подати до територіального фіскального органу річну податкову декларацію, в якій зазначити конкретні суми витрат за 2013 рік. Варто зазначити: якщо платник не використає своє право на податкову знижку до кінця року, наступного за звітним, то таке право на наступні роки не переноситься.

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади ректора

Приватній вищий навчальній заклад Університет новітніх технологій оголошує конкурс на заміщення посади ректора Університету.

До участі в конкурсі допускаються кандидати, що вільно володіють державною мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як 10 років.

Резюме від претендентів надсилати на ім'я першого проректора Бороденко Н.Д., за адресою: 03067, м. Київ-067, провулок Машинобудівний, 28. Термін подачі заявок до 04 січня 2015 року.