«Україна і світ»: міжнародна культурна співпраця

В Університеті культури 19-20 квітня 2017 р. проходила міжнародна науково-практична конференція «Україна і світ: теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин».

На заході були присутні науковці з Польщі, Чехії, Великої Британії, Словенії, Кувейту та інших. Особливими гостями конференції стали Надзвичайний і Повноважний посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті та повірений у справах, виконуючий обов’язки посла Сирійської Арабської Республіки в Україні доктор Хассан Хаддур.

Збірник наукових праць «Новітні технології»

У 2015 році Приватним вищим навчальним закладом «Університет новітніх технологій» започаткований до видання збірник наукових праць «Новітні технології» («Свідоцтво про державну реєстрацію засобу масової інформації» від 22 січня 2016 року КВ № 21858 – 11758Р).

В збірнику відображаються результати аналізу та розв’язання наукових, технологічних, економічних та юридичних проблем ефективного функціонування та розвитку геоінформаційних систем, проблем підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів в галузі геодезії, картографії та кадастру, визначаються науково-практичні складові ряду сучасних спеціальностей, таких як «Геодезія та землеустрій», «Право», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», «Екологія» та інші.

У 2017 році наш збірник отримав міжнародний стандартний серійний номер ISSN 2524-0102.

Загальні збори студентів

фотоВ грудні 2016 року в Університеті новітніх технологій відбулися загальні збори студентів. На зборах студенти прийняли оновлене Положення про студентське самоврядування і обрали виборних представників в Раду студентського самоврядування.

До складу Ради студентського самоврядування увійшли:

Брик Ярослав Петрович – голова ради студентського самоврядування (студент 3-го курсу, напрям підготовки «Правознавство»);

Визнання наукових досягнень студентів УНТ

Фото12 грудня 2016 року студенти нашого Університету Телюков А. В. і Брик Я. П. з колективом співавторів отримали патент України на корисну модель «Пристрій автоматизованого нівелювання».

Вітаємо майбутніх науковців з початком наукової діяльності, бажаємо плідних творчих успіхів та досягнень!

«Система електронного забезпечення навчання» для студентів УНТ

20 грудня 2016 року в Університеті новітніх технологій відбулася презентація пілотного проекту «Система електронного забезпечення навчання». Завідувач кафедри «Інформаційних технологій» представив робочу версію системи.

Система передбачає наявність електронних лекцій, підручників, презентацій навчального матеріалу, відеолекцій, виконання тестових завдань в режимі он-лайн. В рамках системи реалізується виконання практичних, лабораторних (контрольних) завдань, вебінари (відеолекції) з викладачами, спілкування в чатах, форумах.