Програма IV Міжнародної конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України

 Підготовлено програму IV Міжнародної конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України.

Ознайомитись з Проектом програми

Ознайомитись з листом запрошенням до участі в Конфереції

Учасники Конференйії отримають сертифікат про прийняття участі у Четвертій Міжнародної Конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України, що є ознакою приєднання до когорти професіоналів в гірничих галузях та надає право участі в проектах, що формуються на платформах Громадської Ради.

IV Міжнародна конференція Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України

Шановні колеги, 5-го, 6-го, 7-го та 8-го грудня буде проведена IV Міжнародна конференція Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України. Перший день конференція буде проведена на території Товариства «Знання» в Київському планетарії, а наступні 3 дні — на території Університету новітніх технологій. Програма конференії поки що в розробці, але найближчим часом буде розміщена на сайті університету.

Курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів та сертифікованих інженерів-землевпорядників

У листопаді ПВНЗ Університет новітніх технологій розпочав набір слухачів на Курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів та сертифікованих інженерів-землевпорядників.

Місце проведення: пров. Машинобудівний, 28 (ПВНЗ Університет новітніх технологій).

Проводяться курси на підставі Угоди про співробітництво між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр України) та Приватним вищим навчальним закладом Університетом новітніх технологій (ПВНЗ УНТ).

Посилання на офіційний сайт Держгеокадастру з переліком ЗВО.

Для зарахування на курс підвищення кваліфікації слухачу необхідно мати при собі паспорт громадянина України, РНОКПП (ІПН), та диплом про вищу освіту.

Додаткова інформація/реєстрація: (044)  503-07-86, 503-07-89;

пров. Машинобудівний, 28, каб 309;

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Відкриття учбового центру П.Д. Крельштейна на території КІТЗ НАУ

9 жовтня 2019 року в Коледжі інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету пройшла лекія ГІС та відкриття учбого центру П.Д. Крельштейна в рамках якої виступив в.о. ректора Університету новітніх технологій В.П. Пунько.