В склад робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування увійшов в.о. ректора Університету новітніх технологій Пунько В.П.

Затверджено склад Робочої група щодо підготовки проектів законів про внесення змін до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та про внесення змін до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» створена відповідно до рішення Комітету від 01 жовтня 2019 року № 6/14.

В склад робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування увійшов в.о. ректора Університету новітніх технологій Пунько В.П. (станом на 01.11.2019).

Посилання на офіційний сайт Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

Посилання на документ «Склад робочої групи» на офіційному сайті Комітету

Програма IV Міжнародної конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України

 Підготовлено програму IV Міжнародної конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України.

Ознайомитись з Проектом програми

Ознайомитись з листом запрошенням до участі в Конфереції

Учасники Конференйії отримають сертифікат про прийняття участі у Четвертій Міжнародної Конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України, що є ознакою приєднання до когорти професіоналів в гірничих галузях та надає право участі в проектах, що формуються на платформах Громадської Ради.

IV Міжнародна конференція Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України

Шановні колеги, 5-го, 6-го, 7-го та 8-го грудня буде проведена IV Міжнародна конференція Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України. Перший день конференція буде проведена на території Товариства «Знання» в Київському планетарії, а наступні 3 дні — на території Університету новітніх технологій. Програма конференії поки що в розробці, але найближчим часом буде розміщена на сайті університету.

Курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів та сертифікованих інженерів-землевпорядників

У листопаді ПВНЗ Університет новітніх технологій розпочав набір слухачів на Курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів та сертифікованих інженерів-землевпорядників.

Місце проведення: пров. Машинобудівний, 28 (ПВНЗ Університет новітніх технологій).

Проводяться курси на підставі Угоди про співробітництво між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр України) та Приватним вищим навчальним закладом Університетом новітніх технологій (ПВНЗ УНТ).

Посилання на офіційний сайт Держгеокадастру з переліком ЗВО.

Для зарахування на курс підвищення кваліфікації слухачу необхідно мати при собі паспорт громадянина України, РНОКПП (ІПН), та диплом про вищу освіту.

Додаткова інформація/реєстрація: (044)  503-07-86, 503-07-89;

пров. Машинобудівний, 28, каб 309;

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Відкриття учбового центру П.Д. Крельштейна на території КІТЗ НАУ

9 жовтня 2019 року в Коледжі інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету пройшла лекія ГІС та відкриття учбого центру П.Д. Крельштейна в рамках якої виступив в.о. ректора Університету новітніх технологій В.П. Пунько.