Затверджено програму IV Міжнародної конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України

Затверджено програму IV Міжнародної конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України, яка пройде 5-8 грудня 2019 року.

Ознайомитись з Програмою

Учасники Конференйії отримають сертифікат про прийняття участі у Четвертій Міжнародної Конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України, що є ознакою приєднання до когорти професіоналів в гірничих галузях та надає право участі в проектах, що формуються на платформах Громадської Ради.

27 листопала 2019 року відбулися Установчі збори по формуванню Громадської Ради при Комітеті ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

27 листопала 2019 року відбулися Установчі збори по формуванню Громадської Ради при Комітеті ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Відкрив зібрання перший заступник голови Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Цимбалюк М.М. та голова Ініціативної групи по створенню громадської ради Петриченко П.М.

Після жвавого обговорення, дискусій збори ухвалили рішення щодо включення присутніх на зібранні представників від громадських організацій, які своєчасно подали документи та які відповідають заявленим вимогам до складу Громадської ради при Комітеті ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Збори доручили головуючому на зібранні П. Петриченко та секретарю Я. Баранова оформити відповідне протокольне подання до Комітету для розгляду та затвердження складу Громадської ради.

27 листопада 2019 року відбулися парламентські слухання

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 18 вересня 2019 року № 103-IХ 27 листопада 2019 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України (м. Київ, вул. Грушевського 5) відбулися парламентські слухання на тему: «Пріоритети екологічної політики Верховної Ради України на наступні п'ять років» за участю представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, наукових установ.

Здійснення необхідних заходів щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань виконано Комітетом Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.

Пропозиції, які подали Громадська рада з питань мінеральних ресурсів товариства «ЗНАННЯ» України та Об’єднання страховиків «Екологічний страховий пул» були прийняті.

27 листопада 2019 року буде проведено установче засідання Громадської ради при Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

Засідання Громадської ради при Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбудеться 27 листопада 2019 року об 11:00 год за адресою: вул. Банкова, 6-8, 2 поверх, кінозал.

В.о. ректора Університету новітніх технологій Пунька Володимира Павловича запрошено на засідання, як представника Громадської Ради мінеральних ресурсів товариства «Знання».

Посилання на офіційний сайт.

27 листопада 2019 року відбудуться парламентські слухання на тему: «Пріоритети екологічної політики Верховної Ради України на наступні п'ять років»

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 18 вересня 2019 року № 103-IХ 27 листопада 2019 року о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України (м. Київ, вул. Грушевського 5) відбудуться парламентські слухання на тему: "Пріоритети екологічної політики Верховної Ради України на наступні п'ять років" Центральними органами виконавчої влади під керівництвом Кабінету Міністрів України разом із місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, спеціалістами наукових установ, громадськими організаціями розгорнуто підготовку до зазначених слухань.

Громадська рада з питань мінеральних ресурсів товариства «ЗНАННЯ» України та Об’єднання страховиків «Екологічний страховий пул» звернулась з пропозиціями:

Сторінки 68-69 документу з пропозиціями.

Посилання на весь документ з офіційного сайту.