Поздоровлення з Новим роком від колег

Шановні колеги!
Прийміть щирі вітання з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!
Від усього серця зичу міцного здоров’я, любові, ТУРБОросту Ваших успіхів та здійснення мрій!
Нехай новий рік зробить Вас більш заможними, більш впевненими в завтрашньому дні та принесе народу України довгоочікуваний мир і об’єднання країни.
Хай новорічний святковий настрій супроводжує Вас упродовж всього року! Щастя та радості Вам і Вашим родинам!

З повагою
Президент
Союзу хіміків України Олексій ГОЛУБОВ

Тепер інженери-землевпорядники вноситимуть дані до Е-реєстру не контактуючи з чиновниками

У межах стратегії “Кадастр 2.0. Прозорість, доступність, інновації” оновлено електронний реєстр сертифікованих інженерів-землевпорядників та надано їм можливість додавати/змінювати інформацію в реєстрі через свій кабінет.

Завдяки електронному доступу інженер-землевпорядник у будь-який час зможе змінювати інформацію про місце роботи, членство в саморегулівній організації у сфері землеустрою, інформацію про місце провадження господарської діяльності.

Поздоровлення з наступаючим Новим 2020 роком

 З наступаючим Новим роком!

Бажаємо в цьому році багато радості і тепла. Нехай щастям і добротою наповнений буде дім кожного з нас. Нехай життя заграє яскравими фарбами. Всім прекрасного настрою на найближчі 366 днів. Бажаємо вам щастя, любові, здоров'я, достатку, сімейного благополуччя. Нехай же цей рік принесе нам масу позитиву і приємних подій! Все погане хай залишається в минулому році. І щоб в новому році кожен день був наповнений радістю і любов'ю. З новим щастям!

Поздоровлення з Днем народження Ємельянова Володимира Олександровича

Дорогий Володимире Олександровичу!

Вітаємо вас з 70-річним ювілеєм!

Бажаємо насамперед міцного-міцного здоров'я і довголіття!
Нехай ви завжди будете оточені увагою, турботою, теплом своїх рідних і близьких!
Радійте життю, насолоджуйтеся кожним її моментом!
Оптимізму вам і гарного настрою!


З повагою,
Колектив УНІВЕРСИТЕТУ НОВІТНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Затверджено програму IV Міжнародної конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України

Затверджено програму IV Міжнародної конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України, яка пройде 5-8 грудня 2019 року.

Ознайомитись з Програмою

Учасники Конференйії отримають сертифікат про прийняття участі у Четвертій Міжнародної Конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України, що є ознакою приєднання до когорти професіоналів в гірничих галузях та надає право участі в проектах, що формуються на платформах Громадської Ради.