Кембридж надав безплатний онлайн-доступ до періодики

До 5 березня Кембридж відкрив безплатний онлайн-доступ до всіх наукових журналів, які вийшли в стінах університету у 2012-му. Зазвичай право читати надруковані там дослідження треба купувати.

Наукові журнали Кембриджського університету коштують дорого, адже там можна прочитати про найостанніші дослідження в галузі медицини, соціології, антропології, математики тощо.

Вітаємо з днем святої Тетяни - Днем студента

Шановні студенти, прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента!

Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю.

Національна традиція відвела юній інтелектуальній еліті одне з найвідповідальніших місць у процесі творення і розбудови власної держави. Це не випадково, адже новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих неодмінно веде до поступу.

Президентські гранти на реалізацію творчих проектів

Відповідно до Указу Президента України від 02.08.2000 № 945 «Про гранти Президента України для обдарованої молоді» та Положення про ці гранти (із змінами та  доповненнями, внесеннями, внесеним Указом Президента України від 15.02.2012 №97) Державна служба молоді та спорту (далі – Держмолодьспорту) України проводить у 2013 році конкурс на здобуття грантів Президента України для реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сферах (далі – гранти).

Запрошуємо взяти участь у роботі науково-практичної конференції

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у роботі науково-практичної конференції на тему «Наукові аспекти геодезії, землеустрою та інформаційних технологій», що відбудеться в учбовому корпусі Університету новітніх технологій у травні-червні 2013 року (дата уточниться в квітні). Конференція проводиться Університетом новітніх технологій.

Тематика конференції:
• Нові технології в геодезії, фотограмметрії та дистанційному зондуванні Землі;
• Актуальні проблеми землеустрою, моніторингу земель та управління земельними ресурсами;
• Правові аспекти землеустрою та інформатизації;
• Інформаційні та геоінформаційні системи, їх застосування в народному господарстві;
• Проблеми підготовки фахівців за напрямом підготовки «Геодезія, картографія та землеустрій».

Університет новітніх технологій оголошує конкурс на заміщення посади ректора

На загальних зборах учасників (власників) Приватного вищого навчального закладу Університету новітніх технологій, що відбулись  15 грудня 2012 року прийнято рішення про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Університету.

Відповідно до ст. 39 закону України «Про вищу освіту» кандидат на посаду ректора повинен бути громадянином України, мати вчене звання професора, науковий ступінь доктора, або кандидата наук і стаж науково-педагогічної діяльності не менше ніж десять років.