Вітаємо студентів з успішним захистом магістерських робіт за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій

22-24 січня 2020-го року в Університеті новітніх технологій пройшов захист магістерських робіт за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій по спеціалізаціях Геодезія, Геоінформаційні системи і технологій, Землеустрій та кадастр.

Вітаємо наших студентів з успішним захистом і бажаємо успіхів у подальшому кар'єрному шляху!

Круглий стіл КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ ВЕТЕРАНІВ

22-го січня 2020 року в.о. ректора Університету новітніх технологій Пунько В.П. прийняв участь в «круглому столі» на тему:

«Належне та ефективне державне регулювання трьох колон пенсійного забезпечення громадян України 2020»

 КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ ВЕТЕРАНІВ

ПРЕС-РЕЛІЗ ЧЕТВЕРТОЇ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ МІНЕРАЛЬНИХ РЕСУРСІВ ТОВАРИСТВА «ЗНАННЯ» УКРАЇНИ

5 грудня – 8 грудня 2019 року пройшла ІV Міжнародна Конференція ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ МІНЕРАЛЬНИХ РЕСУРСІВ ТОВАРИСТВА «ЗНАННЯ» УКРАЇНИ.

Прийняли участь багато вітчизняних і закордонних вчених та фахівців з гірничих галузей: геологічної, гірничодобувної, гірничопереробної, а також фахівці з питань екології, фінансів, страхового бізнесу, інфраструктури, страхування, стандартизації, сертифікації, права, цінних паперів, економіці та інші.

Ознайомитись з прес-релізом на українській, російській та англійських мовах можна за посиланнями:

ПРЕС-РЕЛІЗ
ПРЕСС-РЕЛИЗ
PRESS RELEASE

 

Засідання Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

Шановні колеги!

В.о. ректора Університету новітніх технологій В.П. Пунько прийме участь у засіданні 14 січня 2020 року в 11:00, за адресою: вул. Банкова, 6-8, 2-й поверх, "кінозал", відбудеться засідання Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Проект порядку денного:

1.Про структуру Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів (напрямки відання).

Світла пам'ять, вічна пам'ять

Гірка звістка про непоправну втрату сколихнула колектив Університету новітніх технологій – на 82-ому році пішла із життя Іванова Лілія Іванівна, яка понад 60 років віддала навчанню та вихованню підростаючого студентського покоління.
Відійшла у Вічність добра і щира людина. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу її близьких і рідних. Світлий, добрий спомин про Лілію Іванівну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею, кого вона навчала.
Молодою, енергійною прийшла вона у свій перший колектив Будівельного університету. Сьогодні ми згадуємо її як мудрого педагога, яка відкривала студентам невичерпну силу знань.
Життя Лілії Іванівни, сповнене служінню науці, упродовж довгих років було нерозривно пов’язане із фотограмметрією.
За роки своєї плідної діяльності Лілія Іванівна надрукувала понад 100 наукових праць, навчальних та навчально-методичних посібників з фотограмметрії для студентів геодезичних і інших спеціальностей. Вона назавжди залишиться в пам’яті колег і чисельних поколінь студентів, яких вона навчала упродовж своєї довгої й плідної науково-педагогічної кар’єри, як активна дослідниця в галузі фотограмметрії, яка низкою своїх наукових робіт зробила значний внесок у дослідження української науки та техніки.