5 місце серед приватних ВНЗ України


Згідно рейтингу українських вузів «Компас 2013» - Університет новітніх технологій посів 5 місце серед приватних вищих навчальних закладів України, 14 місце серед вузів м. Києва та 75 в загальнонаціональному рейтингу вищих навчальних закладів.
Рейтинг українських ВНЗ «Компас» був ініційований компанією СКМ і Благодійним фондом Ріната Ахметова «Розвиток України» у рамках програми «Сучасна освіта». Ідея проекту також знайшла підтримку з боку Всесвітнього Банку (World Bank) та інших українських і міжнародних організацій.
Нижче пропонуємо вашій увазі рейтинг ВНЗ України.

Запрошуємо прийняти участь в конференції

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції на тему «Наукові аспекти геодезії, землеустрою та інформаційних технологій», що відбудеться в учбовому корпусі УНТ у червні 2013 року (дата уточниться в квітні). Конференція проводиться Університетом новітніх технологій.

Тематика конференції:

  • Нові технології в геодезії, маркшейдерії, фотограмметрії та дистанційному зондуванні Землі;
  • Актуальні проблеми землеустрою, моніторингу земель та управління земельними ресурсами;
  • Правові аспекти землеустрою та інформатизації;
  • Інформаційні та геоінформаційні системи, їх застосування в народному господарстві;
  • Проблеми підготовки фахівців за напрямом підготовки «Геодезія, картографія та землеустрій».

Звернення адміністрації університету до студентів

Шановні студенти!

В зв’язку з останніми подіями стосовно підписання договору про Асоціацію з Європейським союзом та активною участю студентської молоді в акціях на підтримку євроінтеграції, звертаємось до студентів університету.

Адміністрація вважає неприпустимим спричиняти тиск на виявлення студентами університету своєї громадської позиції шляхом участі в мітингах та громадянських акціях. Однак підкреслює, що участь студентів в будь яких акціях не повинна порушувати графік навчального процесу, затверджений в університеті. Тому адміністрація закликає студентів приєднуватися до заходів та акцій лише в поза навчальний час.

 

Запроваджено новий додаток до диплома про вищу освіту

Випускники українських вишів з 2014 року отримуватимуть додатки до дипломів нового зразка: українською та англійською мовами.

4 вересня 2013 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України (КМУ) "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997р. №1260". Відповідною постановою затверджено зразок додатку до диплома європейського зразка (Diploma Supplement), який буде обов'язковим документом до всіх дипломів про вищу освіту та надрукований українською та англійською мовами.
Метою нового освітнього документу є надання достатньої незалежної інформації для покращення міжнародної "прозорості" та справедливого академічного і професійного визнання кваліфікацій (дипломів, ступенів, сертифікатів тощо).

Diploma Supplement є одним з ключових документів "Europass" – узгодженої системи функціонування служби пошуку роботи і місця навчання в європейських країнах, а також єдиного формату супроводжуючих цей процес документів.

Новий додаток до диплома надає можливість об'єктивної оцінки кваліфікації (ступеня) освіти, здобутої випускником вищого навчального закладу. Він містить розширену інформацію про отриману кваліфікацію та навчальні досягнення випускника ВНЗ, необхідну для забезпечення міжнародної зрозумілості та визнання отриманого випускником диплома про вищу освіту.

Додаток до диплома є обов'язковим документом у переважній більшості країн Болонського процесу і видається разом із дипломом про вищу освіту. Більшість країн без цього додатка взагалі не визнають дипломи про вищу освіту.
Відтепер український диплом з таким додатком буде адекватно оцінений у будь-якій країні Болонського простору.
Наявність додатку сприятиме підвищенню конкурентоздатності та мобільності випускника українського вищого навчального закладу як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках працевлаштування.

Постанова КМУ "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997р. №1260" щодо запровадження додатку до диплома європейського зразка (Diploma Supplement) набирає чинності з 1 січня 2014 року.


за матеріалами: Освітній портал

День студента

Шановні студенти, прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента!

Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю.

Національна традиція відвела юній інтелектуальній еліті одне з найвідповідальніших місць у процесі творення і розбудови власної держави. Це не випадково, адже новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих неодмінно веде до поступу.


Історія свята

Незважаючи на те, що студентська молодь відрізняється веселою, і навіть у якійсь мірі буйною вдачею, це свято має сумну передісторію. 28 жовтня 1939 празькі студенти вийшли на демонстрацію на честь річниці утворення своєї держави. Нагадаємо, що Чехословаччина на той час була окупована німцями, які поставилися до цього заходу без особливого пієтету. Проти демонстрантів виступили регулярні війська, в результаті зіткнень загинув студент-медик Ян Оплетал. Його похорони, які відбулися 15 листопада, дали поштовх до нових акцій протесту. 17 листопада були заарештовані і відправлені до концентраційного табору більше 1200 студентів. 9 осіб страчені без суду. А через два роки в Лондоні на зустрічі студентів з різних країн було вирішено вважати 17 листопада Міжнародним днем солідарності студентів . Зараз пафосні слова про міжнародну солідарність залишилися тільки в офіційних паперах, а в народі свято називають просто: День студента.