Звернення Дмитра Табачника у зв’язку з ситуацією в Україні

Шановні батьки, вчителі та викладачі, учні та студенти!

Зараз Україна переживає нелегкі часи. І в ці складні дні хочу звернутися до всіх сімей, в яких є мати, батько, сини та доньки, брати і сестри, рідні та близькі родичі. Найголовнішим у кожній сім’ї є життя та здоров’я дітей. Діти завжди у скрутну хвилину звертаються до своїх батьків. Тому прошу – бережіть один одного!

Неможливо спокійно дивитися на те, до чого вдаються певні політики та радикальні активісти заради досягнення своїх цілей і задоволення політичних амбіцій. Заклики та заяви перемішалися з незаконними діями і правопорушеннями.

Прошу – не піддавайтеся на провокації, бережіть найголовнішу цінність – людське життя!

Інформація про військову кафедру

Шановні студенти Університету новітніх технологій!

Нагадуємо, що Університет надає Вам можливість пройти навчання за програмами підготовки офіцерів запасу. Це можливо здійснити на Ваш вибір: у Військовому інституті Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченко (ВІ КНУ), або на Факультеті підготовки офіцерів запасу Національного авіаційного університету (ФПОЗ НАУ). З обома структурами Університет має підписані договори.

Переваги навчання за програмами підготовки офіцерів запасу:
-    отримання за два роки навчання первинного військового звання «молодший лейтенант». Отримане звання діє у всіх силових структурах;
-    проходження військової підготовки відбувається без відриву бід основного місця навчання.

Вітаємо з Днем Св. Тетяни

Шановні студенти!

Від щирого серця вітаємо  вас з Днем  Св. Тетяни!

Студентське життя – важливий етап розвитку особистості, визначення життєвих цілей та пріоритетів, велика сходинка до вершин знань.

У свою чергу, університет робить усе, щоб у стінах Альма-матер ви могли на високому рівні отримати необхідні знання та навички, повною мірою розкрити власний потенціал та реалізувати свої здібності.

Студентам, які невдовзі стануть випускниками, бажаємо успішного кар’єрного зростання, значних здобутків та яскравих перемог!

Вітаємо вас з Новим Роком та Різдвом Христовим

 Шановні викладачі, працівники та студенти Університету!

 Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим.

 Рік, що минув, був насичений подіями, напруженою працею, успіхами й  звершеннями. Він дарував нам радість зустрічей і спілкування, нових  знань і відкриттів.

 Новий 2014 рік - рік Коня.  Новий рік  змінить напрямок руху , що вже саме по собі гарантовано обіцяє приємні та успішні зміни в усіх сферах життя людини.

УНТ взяв участь у семінарі про дистанційну освіту

Співробітники УНТ взяли участь в роботі науково-практичного семінару «Перспектива дистанційної освіти», який відбувся 18 грудня 2013 року в м. Києві.

В роботі семінару приймали участь представники приватних та державних Вищих навчальних закладів та Міністерства освіти та науки України. Семінар був організований Асоціацією навчальних закладів України приватної форми власності.

За словами виступаючих, завданням дистанційного навчання є забезпечення громадянам можливості реалізації конституційного права на здобуття освіти та професійної кваліфікації, підвищення кваліфікації незалежно від статі, раси, національності, соціального і майнового стану, роду та характеру занять, світоглядних переконань, належності до партій, ставлення до релігії, віросповідання, стану здоров’я, місця проживання відповідно до їх здібностей.